آکاایران:  

 تلفن همراه اسلامی ال جی عرضه شدبه گزارش آکاایران: شرکت ال جی با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تلفن همراه اسلامی خود را به بازار عرضه کرده است. قیمت این تلفن همراه حدود 140 یورو است.


تلفن همراه اسلامی ال جی عرضه شد

آکاایران: تلفن همراه اسلامی ال جی عرضه شد


شرکت ال جی با فرا رسیدن ماه مبارک رمضان تلفن همراه اسلامی خود را به بازار عرضه کرده است. قیمت این تلفن همراه حدود 140 یورو است.
شرکت کره ای ال جی تلفن همراه جدیدی با عنوان تلفن اسلامی (Islamic Phone) را در کشور تونس عرضه کرده است.
این محصول که LG GD335 نام دارد یک تلفن همراه GSM مجهز به یک سری از برنامه های جانبی است که برای انجام فریضه های روزانه مسلمانان بسیار مناسب هستند.
این تلفن همراه دارای قرآن کریم به صورت متنی و صوتی و ترجمه آن به زبانهای مختلف است. همچنین احادیث پیامبر (ص)، اعلام اوقات شرعی، اذان و قبله نما از دیگر از برنامه های جانبی این تلفن همراه است.
استفاده از تلفن همراه اسلامی را شورای عالی اسلامی تصویب کرده است. ال جی پس از رونمایی و عرضه تلفن همراه مدل LG GD335 در تونس، این تلفن همراه را در سایر کشورهای اسلامی نیز عرضه می کند.
این تلفن همراه که در تونس به قمیت حدود 140 یورو (270 دینار) عرضه می شود تمام عملکردهای یک تلفن همراه GSM عادی را دارد.
براساس گزارش آنسا، بازار اسلامی از پتانسیل بالایی برای توسعه برخودار است و به همین دلیل شرکت فنلاندی نوکیا و شرکت آمریکایی اپل نیز برنامه های جانبی ویژه ای را برای ماه مبارک رمضان در این بازار عرضه کرده اند. این برنامه های جانبی موبایل اوقات شرعی و ساعات نماز را اعلام می کنند.
نوکیا، تولید کننده شماره یک تلفن همراه در دنیا سال گذشته نیز عملکردهای ویژه ای را به جامعه مسلمان ارائه کرد.
به گفته "کریس برام" معاون رئیس نوکیا در بخش خاورمیانه و آفریقا سال گذشته دو و نیم میلیون مسلمان روی تلفن همراه نوکیای خود برنامه های جانبی ویژه ماه رمضان را از سایت این شرکت بارگذاری کردند.
به درخواست این کاربران امسال نیز نوکیا برنامه های بیشتری را به مشتریان مسلمان خود عرضه می کند.
اپل نیز عملکردهای پولی مختلفی را روی سایت رسمی خود برای کاربران مسلمانی که تلفن همراه آی فون را انتخاب کرده اند عرضه می کند.

منبع خبر : جام جم - https://jamejamonline.ir/newstext.aspx?newsnum=100915584570منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات