آکاایران:  

 برای اولین بار در بازار ایران!!به گزارش آکاایران: ورود کامپیوترهای ALL IN ONE (بدون کیس) ACER تحت گارانتی مادیران ...


برای اولین بار در بازار ایران!!

آکاایران: برای اولین بار در بازار ایران!!


مادیران اعلام کرد که به زودی و برای اولین بار کامپیوترهای بدون کیس (ALL IN ONE) را با برند ACER وارد بازار خواهد کرد. ALL IN ONE ها نسل جدیدی از کامپیوترها هستند که در فضایی به اندازه مانیتور رایانه های معمولی، سیستم کامپیوتری توانمند و کارآمدی را در اختیار کاربران قرار می دهند. این دستگاه ها ضمن کاهش مصرف برق، مجهز به امکاناتی نظیر صفحه نمایش لمسی پیشرفته، اسپیکر، وب کم، WLAN(شبکه بدون سیم)، ورودی های مختلف HDMI,D-SUB,USB-3 ، هدفون و میکروفن بوده و قابل نصب بر روی دیوار نیز می باشند. همچنین این کامپیوترها با داشتن پردازشگرهای قدرتمند، امکان انجام چندین کار هم زمان را برای کاربر فراهم می کنند.
این کامپیوترهای هوشمند و کم جا که به راحتی قابل جابجایی هستند، راه های جدیدی را جهت فرایندهای تجاری در اتاق های کنفرانس، بانک ها، آژانس های مسافرتی، فروشگاه ها، بیمارستان ها وکاربران خانگی ارائه می دهند.
کامپیوترهای ALL IN ONE تحت گارانتی مادیران که از اواسط آذرماه وارد بازار خواهند شد، دارای امکانات روز دنیا بوده و در قیمت هایی کاملا رقابتی با نوت بوک ها و PC ارائه خواهند شد.
ALL IN ONE هایACER دارای گارانتی مادیران، ضمن برخورداری از قطعات اصل و مورد اطمینان مشتریان، تحت گارانتی یک ساله و خدمات ویژه بیست و چهار ساعته در تمام ایام هفته، قرار خواهند گرفت.
منبع خبر : رایانه خبر - https://www.computernews.ir/article.aspx?n=2012-12-1002998منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات