آکاایران:  

 پنج سوءتفاهم بزرگ در مورد ویندوز ویستابه گزارش آکاایران: شرکت مایکروسافت طی بیانیه ای اعلام کرد که کاربران هنوز به کارکردهای فراوان ویندوز ویستا آشنایی ندارند و در مورد این سیستم عامل توانمند سوءتفاهم شده است...


شرکت مایکروسافت طی بیانیه ای اعلام کرد که کاربران هنوز به کارکردهای فراوان ویندوز ویستا آشنایی ندارند و در مورد این سیستم عامل توانمند سوءتفاهم شده است.

ویندوز ویستا

آکاایران: پنج سوءتفاهم بزرگ در مورد ویندوز ویستا


اگر چه هم اکنون نزدیک به یک سال از عرضه نسخه نهایی سیستم عامل ویندوز ویستا می گذرد، اما بسیاری از کاربران تمایل چندانی به استفاده از آن ندارند و همچنان به کارگیری نسخه های قبلی این سیستم عامل را ترجیح می دهند. این مسئله باعث شده است تا مایکروسافت به فکر برطرف کردن مشکلات کاربران با این سیستم عامل و افزایش محبوبیت این نرم افزار جامع بیفتد.
مقامات مایکروسافت به تازگی گزارشی را با عنوان "پنج سوءتفاهم بزرگ در مورد ویستا" منتشر کرده اند و در آن مشکلات کاربران را در مورد پیچیدگی برخی قسمت های این نرم افزار و اختلالات بخش به روزرسانی آن مرتفع ساخته اند.
شرکت مایکروسافت معتقد است که بخش های User Account Control، Image Management، Display Driver Model، Windows Search و 64-bit architecture مهم ترین بخش های سیستم عامل ویستا هستند که عموم کاربران با آن ها مشکل دارند و نمی توانند به راحتی از آن ها استفاده کنند.
شرکت مایکروسافت معتقد است که کارشناسان فناوری اطلاعات در شبکه های کامپیوتری بیش از دیگر کاربران با این مشکلات مواجه می شوند که باید مشکلات یاد شده هر چه سریع تر برای آن ها از بین برود.

منبع خبر : همکاران سیستم - https://www.systemgroup.net/fa/pages/style.asp?p=14.1&i=3545منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات