جدیدترین شکل لایک در فیسبوک

آکاایران: جدیدترین شکل لایک در فیسبوک

آکاایران: شکل و شمایل جدید آیتم لایک در فیسبوک

به گزارش آکاایران: به گزارش آکا ایران به نقل از سخت افزار، اوایل امروز بود که شایعاتی در خصوص قابلیت جدید فیس بوک با نام Reactions یا همان واکنش ها منتشر شد و گفته می شد که این ویژگی در حال تست توسط فیس بوک است. اما مدتی از این ماجرا نگذشته بود که خود فیس بوک رسما دست به کار شد و از قابلیت جدید خود پرده برداشت و اعلام کرد که در تلاش هستند تا این قابلیت جدید را در برخی از کشور ها نظیر ایرلند و اسپانیا تست کنند. اما به احتمال زیاد این قابلیت مراحل تست خود را به خوبی پشت سر خواهد گذاشت و به زودی شاهد حضور جهانی آن خواهیم بود.

برای افرادی که این اولین بار است در خصوص قابلیت Reactions می شوند باید بگوییم که این ویژگی در واقع همان لایک (Like) است که اکنون شکل و شمایل جدید و البته ویژگی های متفاوتی را به خود گرفته است. شما از طریق دکمه لایک تنها قادر بودید تا بخشی از احساسات خود را بیان نمایید و در این خصوص محدودیت داشتید. شرایطی را فرض کنید که دوست شما پستی مبنی بر مرگ یک از بستگان خود را در فیس بوک گذاشته است و شما تنها یک دکمه جهت پشتیبانی از آن دارید که آن هم دکمه لایک یا همان دوست داشتن است و در چنین شرایطی استفاده از Like مفهوم درستی ندارد و این همان جایی است که قابلیت Reactions وارد عمل می شود.

به گزارش آکا ایران، مدیر عامل فیس بوک در این خصوص می گوید:

Reactions به شما راه های جدیدی را در جهت انتقال علاقه، ترس، شوخ طبعی و ناراحتی می دهد. باید توجه داشت که این قابلیت دکمه dislike یا همان دوست نداشتن نیست اما در واقع امکان ارایه حس و حال صحیحی از شما را نظیر ناراحتی و همدلی یا لذت و دوستی را مهیا می کند. شما با عملی شدن این قابلیت قادر خواهید بود تا با نگهداشتن طولانی دکمه لایک، بخش های مختلف Reactions را مشاهده کنید.

احتمالا اکنون شما به چند ماه قبل و زمانی که گفته شد فیس بوک در حال کار بر روی دکمه dislike است فکر می کنید. اما بهتر است که این فکر را از ذهنتان خارج سازید، زیرا Reactions نیز در واقع تاحدودی راهی برای اجرای دکمه dislike بوده است.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات