در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد آموزش کامل ثبت سایت در موتورهای جستجوگر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آموزش کامل ثبت سایت در موتورهای جستجوگر
آموزش کامل ثبت سایت در موتورهای جستجوگر

آکاایران: آموزش کامل ثبت سایت در موتورهای جستجوگر

آکاایران: ساده ترین روش های ثبت سایت در موتورهای جستجوگر گوگل

به گزارش آکاایران: پایگاه آکا ایران، یکی از مهمترین ها برای هر وبمستر (مدیر سایت) ایندکس صفحات مختلف در موتورهای جستجویی همچون گوگل، بینگ و یاهو و … است که به همین منظور در این مطلب آموزش ثبت سایت در موتورهای جستجو و گوگل را برای شما وبمستران تازه کار گردآوری کرده است.

پس از اینکه وب سایت خود را در موتور های جستجو ثبت نام کردید ، بعد از مدتی ، روبوتهای آن کل صفحات وب سایت شما را می خزند ( Crawl ) و به فهرست خود اضافه می کنند. ” Indexing ” ( این عمل بستگی به نوع موتور جستجو دارد )

بعضی از راه هایی که می توانید به وسیله آنها وب سایت خود را به موتور های جستجو معرفی کنید به شرح زیر هستند :

هیچ کاری نکنید!
خود روبوت ها وب شما را پیدا خواهند کرد ، ولی زمان بسیار زیادی طول می کشد تا این کار انجام شود.

روش دستی
می توانید شخصا به تک تک موتور های جستجو مراجعه کنید و در قسمت ثبت نام ، اقدام به ثبت سایت خود کنید. این روش به خوبی کار می کند و البته برایتان هزینه ای هم ندارد ولی مستلزم صرف وقت و انرژی است و مدتی طولانی طول می کشد تا وب سایت شما به لیست مورد استفاده روبوت ها اضافه شود.

تقاضای رسمی
بعضی از سرویس ها مثل MSN با دریافت مبلغی ، سریعا شما را به لیست خود اضافه می کنند.

دریافت سرویس ویژه
می توانید از سرویس هایی ویژه و مخصوص این کار استفاده کنید. بعض از سرویسها وجود دارند که با دریافت مبلغی ، وب سایت شما را سریعا به تمام موتور های جستجو معرفی می کنند. ( عمل ثبت نام را به صورت اتوماتیک انجام می دهند

منبع :

آموزش کامل ثبت سایت در موتورهای جستجوگر گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات