loading...
آکاایران:  

 بررسی پنج گوشی برتر دوسیم کارته با صفحه نمایش لمسیبه گزارش آکاایران: در کشورهای آسیایی استفاده از گوشی های دوسیم کارته نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی طرفداران بیشتری دارد، تا آنجا که شرکت های هندی و چینی خود اقدام به ساخت گوشی های دوسیم کارته کرده اند و به کشورهای دیگر صادر می کنند.


در کشورهای آسیایی استفاده از گوشی های دوسیم کارته نسبت به کشورهای اروپایی و آمریکایی طرفداران بیشتری دارد، تا آنجا که شرکت های هندی و چینی خود اقدام به ساخت گوشی های دوسیم کارته کرده اند و به کشورهای دیگر صادر می کنند.
به گزارش پایگاه خبری فناوری اطلاعات برسام و به نقل از فناوران، در این گزارش به بهترین و مناسب ترین گوشی های دوسیم کارته ای می پردازیم که با استقبال از کاربران مواجه شده اند.
Star DUOS GT-B7722 سامسونگ

صفحه نمایش لمسی

آکاایران: بررسی پنج گوشی برتر دوسیم کارته با صفحه نمایش لمسی


یک گوشی دوسیم کارته با صفحه نمایش لمسی ۲/۳ اینچی لمسی است که دوربین ۵ مگاپیکسلی روی آن تعبیه شده است.
در این گوشی یکی از سیم کارت ها از شبکه ۳G و دیگری از ۲٫۵G پشتیبانی می کند. این گوشی همچنین از سرویس های شبکه WiFi برای اتصال اطلاعات و مرورگری وب پشتیبانی می کند.
این گوشی قیمت زیادی نسبت به سایر گوشی های دوسیم کارته دارد اما امکاناتی که ارایه می دهد قابل مقایسه با گوشی های تک سیم کارته هم قیمت خودش است.
از ویژگی های این گوشی می توان به فعال بودن هر دو سیم کارت به طور همزمان اشاره کرد. به این ترتیب هنگام مرورگری و ایمیل، سیم کارت دیگر فعال بوده و می توان با آن مکالمه کرد.
C2-06 نوکیا

صفحه نمایش لمسی


C2-06 بهترین گوشی دوسیم کارته ای است که نوکیا تا کنون تولید کرده است.
این گوشی هم صفحه نمایش لمسی دارد و هم صفحه کلید عادی. بنابراین امکانات خوبی را در اختیار کاربران قرار می دهد.
صفحه نمایش گوشی ۶/۲ اینچی QVGA است اما ظاهرا هر دوسیم کارت در یک زمان فعال نیست ولی به سادگی می توان سیم کارت ها را فعال و غیرفعال کرد.
روی گوشی کلیدی تعبیه شده که امکان فعال کردن هر یک از سیم کارت ها را فراهم می کند.
این گوشی به گونه ای طراحی شده که امکان ذخیره تنظیمات پنج سیم کارت متفاوت را دارد. نقشه ها از پیش روی گوشی تعبیه شده بنابراین بدون GPS و با استفاده از شبکه ای که براساس اطلاعات مکانی تنظیم شده می توان ناوبری کرد.
پخش موسیقی، بازی و مرورگری وب در این گوشی امکان پذیر است و شباهت زیادی به C2-03 داشته و در رنگ های شاد در اختیار کاربران قرار می گیرد.
موتورولا

صفحه نمایش لمسی


EX128 دارای صفحه نمایش لمسی مقاومتی است که قلم هم دارد. صفحه نمایش گوشی ۲/۳ اینچی است و از دوربین ۳ مگاپیکسلی با زوم ثابت بهره می برد.
این گوشی از چهار باند شبکه GSM پشتیبانی می کند بنابراین همه جا آنتن می دهد مگر اینکه در فضایی خارج از سرویس های آنتن دهی شبکه باشد.
یکی از مهم ترین ویژگی های این گوشی امکان مکالمه تا ۲۰۰ دقیقه است که نسبت به سایر گوشی های دوسیم کارته بیشتر است.
Micromax X600

صفحه نمایش لمسی


Micromax یکی از برندهایی است که در بازار تلفن همراه هند طرفداران زیادی دارد. این گوشی علاوه بر دوسیم کارت دو حالت متفاوت هم دارد. X600 هم به حالت کندی بار با صفحه کلید کامل درمی آید و هم صفحه نمایش لمسی دارد.
X600 یکی از پرطرفدارترین و بهترین گوشی های دوسیم کارته ای به شمار می رود که همزمان برای هر دوسیم کارت از سرویس های شبکه GSM پشتیبانی می کند.
یکی از قابلیت های X600 این است که با تغییر جهت دادن گوشی سیم کارت تعویض می شود.
دوربین گوشی ۲ مگاپیکسلی است و باتری آن در حال مکالمه ۵ ساعت شارژ نگه می دارد.
صفحه کلید کامل گوشی هم امکان استفاده از سرویس های شبکه اجتماعی را فراهم می کند.
Lava A10

صفحه نمایش لمسی


دارای صفحه نمایش ۳ اینچی TFT لمسی با کیفیت ۴۰۰×۲۴۰ پیکسل است.
برای گوش دادن به موسیقی در این گوشی از تراشه تقویت صدای یاماها بهره می برد و دارای رادیو FM است.دوربین گوشی ۲/۳ مگاپیکسلی است اما نمی توان انتظار زیادی از آن داشت.
برای دسترسی به وب از مرورگر Opera و برای پیام فوری از سرویس Rocketalk بهره می برد.


منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات