چرا منبع اینترنت گران است؟

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد چرا منبع اینترنت گران است؟ ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 چرا منبع اینترنت گران است؟به گزارش آکاایران: در کشور ما به دلیل بسترهای ضعیف مخابراتی و عدم همکاری و درواقع بروکراسی مخابرات، کاربران نتوانستند به صورت بسیار گسترده به پورت پرسرعت دسترسی داشته باشند و علیرغم تمایل و نیاز به دسترسی به ADSL امکان استفاده از آن را نداشتند...


,چرا منبع اینترنت گران است؟, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: چرا منبع اینترنت گران است؟


به اعتقاد یک ارائه کننده خدمات اینترنت، گرانی این خدمات به دلیل گران بودن منبع اینترنت است، زیرا در حال حاضر اینترنت توسط شرکت ارتباطات زیرساخت ارائه می شود و این در حالی است که شرکت های خصوصی می توانند آن را از خارج از کشور ارزان تر وارد و طبیعتا با قیمت کمتری به کاربران عرضه کنند.
محمد اسمی - مدیر یک شرکت اینترنتی اظهار کرد: بحث دسترسی کاربران به اینترنت پرسرعت یکی از مهمترین دغدغه های کاربران در کشور است. البته این اتفاقی است که از بیش از 10 سال گذشته در کشورهای پیشرفته جهان به وقوع پیوسته و در کشورهای آسیایی نیز از حدود پنج سال است که عمومی شده است.
وی افزود: در کشور ما به دلیل بسترهای ضعیف مخابراتی و عدم همکاری و درواقع بروکراسی مخابرات، کاربران نتوانستند به صورت بسیار گسترده به پورت پرسرعت دسترسی داشته باشند و علیرغم تمایل و نیاز به دسترسی به ADSL امکان استفاده از آن را نداشتند.
اسمی ادامه داد: سرعت پایین اینترنت و کیفیت پایین آن نیز از دیگر مباحثی است که مشکل ساز شده و کاربران از آن شکایت دارند؛ به اعتقاد من اگر اجازه دهند که بخش خصوصی برروی همان بستر مخابراتی و با رعایت ضوابط در نظر گرفته شده اینترنت را وارد کند طبیعتا بسیاری از مشکلات و دغدغه کاربران حل می شود.
وی موضوع محدودیت های قانونی را از موارد دیگر در این زمینه ذکر کرد و گفت: محدودیت برای ارائه سرویس اینترنت به کاربران وجود دارد، مثلا ما برای یک کاربر خانگی، محدودیت ارائه سرویس اینترنت را داریم و نمی توانیم بیش از 128 کیلوبیت بر ثانیه را ارائه دهیم و به طور کلی محدودیت پورت پرسرعت از موارد مهم و مشکلات و دغدغه ای است که کاربران آن را بیان می کنند و این محدودیت قانونی است.
این ارایه دهنده خدمات اینترنت تصریح کرد: برخی کاربران اینترنت تقاضای بیش از این میزان را دارند و زمانی که نمی توانند از این میزان استفاده کنند، شاکی می شوند.

منبع خبر : عصر ایران - http://asriran.com/fa/pages/?cid=96595منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله چرا منبع اینترنت گران است؟ شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

چرا منبع اینترنت گران است؟ گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات