اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 اینترنت کاندیدای نوبل صلح شدبه گزارش آکاایران: اینترنت به واسطه حمایتهای مجله ایتالیایی ویرد که این شبکه را کمک به پیشبرد گفتگوی دو جانبه، مذاکره و همرایی معرفی کرده است به عنوان یکی از کاندیداهای صلح نوبل اعلام شد...


اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد
,اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد, سایت ,iran

آکاایران: اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد


شبکه مجازی و جهانی اینترنت به واسطه تاثیر قدرتمندی که در کمک رسانی در شرایطی بحرانی از جمله زلزله هائیتی و دیگر بحرانها داشته است کاندیدای دریافت نوبل صلح 2010 شد.
شبکه وسیع اینترنت در میان لیستی بزرگ از 237 فرد و سازمان به عنوان یکی از کاندیداهای جایزه نوبل صلح 2010 اعلام شده است.
تعداد کاندیداهای صلح نوبل امسال نسبت به سال 2009 که 205 کاندیدای در آن اعلام شده بودند، بسیار افزایش یافته است.

اینترنت به واسطه حمایتهای مجله ایتالیایی ویرد که این شبکه را کمک به پیشبرد گفتگوی دو جانبه، مذاکره و همرایی معرفی کرده است به عنوان یکی از کاندیداهای صلح نوبل اعلام شد.

سازمان نوبل هرگز اسامی کاندیداهای خود را اعلام نمی کند و نام این افراد یا سازمانها گاهی به واسطه افراد معرفی کننده اعلام می شوند.
اعلام اینترنت به عنوان کاندیدای جایزه نوبل توسط چند تن از برندگان سابق جایزه صلح نوبل از جمله "نیکلاس نگروپونته" مدیر پروژه لپ تاپهای 100 دلاری مورد استقبال و حمایت قرار گرفته است.
دلایل انتخاب این شبکه جهانی به عنوان کاندید صلح نوبل کمکهای متعدد آن در موقعیتهای بحرانی مانند زلزله هائیتی اعلام شده است.
بر اساس گزارش بی بی سی، برنده نهایی از میان 237 کاندیدای صلح نوبل در تاریخ 8 اکتبر اعلام خواهد شد و در صورت برنده شدن اینترنت به تنهایی هنوز مشخص نیست چه کسی جایزه 1.4 میلیون دلاری آن را دریافت خواهد کرد.

منبع خبر : عصر ایران - http://www.asriran.com/fa/print/104016منبع :

اینترنت کاندیدای نوبل صلح شد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات