آکاایران:  

 ورود مادربوردی با گرافیک Nvidia GeForce7050 به بازاربه گزارش آکاایران: کمپانی NVIDIA گرافیک مادر بوردهای Elite GF7050 VT-M5 را به بازار عرضه کرد...


کمپانی NVIDIA گرافیک مادر بوردهای Elite GF7050 VT-M5 را به بازار عرضه کرد.

ورود مادربوردی با گرافیک Nvidia GeForce7050 به بازار

آکاایران: ورود مادربوردی با گرافیک Nvidia GeForce7050 به بازار


مادربورد مذکور بر مبنای تراشه 610i و با تکنولوژی 45 نانومتری تولید شده است که باعث کاهش حرارت مادربورد و کاهش تعداد خطاهای محاسباتی و عملیاتی و در نهایت باعث بالا رفتن سرعت و کارآیی کلی مادربورد می گردد. این مادربورد که با گارانتی سازگار عرضه می شود برای پردازنده های Core 2 Quad و Core 2 Duo طراحی شده و بیشترین بازدهی را برای این پردازنده ها به ارمغان می آورد.
گذر گاه اصلی 1333MHz (FSB) سبب شده است تا این مادربورد نیاز کاربران مختلف را جوابگو باشد.
GF7050 VT-M5 از تکنولوژی Intel Hyper –Treading پشتیبانی می نماید و با این فناوری اجراء همزمان چند نرم افزار و برنامه متفاوت را راحت تر و سریع تر می نماید و با پشتیبانی از حافظه DDR 2 800 (حداکثر تا ظرفیت 4GB) انجام عملیات میان پردازنده و حافظه اصلی را افزایش می دهد.
کارت صدای 6 کاناله با تکنولوژی High Definition صدایی شفاف را در اختیار کاربر قرار می دهد و کاربر می تواند موزیک و صدای بازی های مختلف را با حجم زیاد بدون خش و اختلال گوش دهد. همچنین یک شکاف PCI Express 16X یک شکاف PCI EXPRESS 1X و دو شکاف PCI و دارا بودن درگاه USB 2.0 و 4 در گاه USB از نقاط قوت این مادر بورد می باشد.

منبع خبر : ایتنا - https://www.itna.ir/archives/news/010373.phpمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات