loading...
آکاایران:  

 یک هشدار جدی؛ این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب نکنید!به گزارش آکاایران: نرم افزار USBCleaver که برای اندروید طراحی شده به راحتی و تنها با اتصال یک کابل از تلفن همراهتان به رایانه شما تبدیل به بدافزاری خطرناک برای سیستم عامل کامپیوترتان می شود.


به گزارش خبرنگار دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛ ویندوز نه اولین سیستم عامل دنیا است و نه بهترین آن، اما مایکروسافت نرم افزار هایی برای آن ساخته که ویندوز را تبدیل به محبوب ترین سیستم عامل دنیا کرده، وضع تا جایی خراب است که هنوز هم بسیاری تعریفشان از سیستم عامل، ویندوز است و یا بهتر بگویم ویندوز را تنها سیستم عامل دنیا می دانند.
این موضوع به همان اندازه که برای مایکروسافت خوب است بد هم هست، خوب است چرا که درآمد میلیاردی را برای این شرکت رقم زده و بد است چرا که نه تنها طراحان نرم افزار بلکه بدافزار نویس ها را هم به سوی ویندوز سوق می دهد.
تاکنون هزاران بدافزار مخرب برای ویندوز طراحی شده که کار را برای کاربران این سیستم عامل محبوب سخت کرده است.
اما مایکروسافت تا به امروز خیالش جمع بود که تنها بد افزار های مخصوص به خود را دارد و از سایر سیستم عامل ها به ویندوز نفوذ نمی توان کرد، اما خبر تلخ برای مایکروسافت نرم افزاری برای اندروید است که تبدیل به بلای جان ویندوز شده است.
بله شاید برای شما هم تعجب آور باشد که چگونه نرم افزاری برای سیستم عاملی، بدافزاری برای سیستم عامل دیگر می شود.
اما تعجب نکنید طراحان باذوق بدافزار از محبوبیت ویندوز و تلفن های هوشمند اندرویدی سو استفاده کرده اند، اما چگونه ؟
مطمئنا شما اطلاعاتی مانند عکس و فیلم را همیشه در حافظه تلفن همراه خود نگه نمی دارید، با کابل یا هر راه دیگر آن را به کامپیوتر شخصی خود منتقل می کنید.

یک هشدار جدی؛ این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب نکنید!

آکاایران: یک هشدار جدی؛ این نرم افزار را بر روی گوشی خود نصب نکنید!


حال در زمان اتصال تلفن همراه به رایانه موقعیت و زمان مناسب برای نرم افزار USBCleaver که برای اندروید طراحی شده فراهم می شود که نقاب از چهره بردارد و تبدیل به بدافزاری مخرب برای رایانه شود.
روشی متفاوت و جالب در حین حال خطرناک که خبر از بدافزار های بین سیستم عاملی را می دهد.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات