آکاایران: سرفیس پرو 3، سریع ترین تبلت جهان

وبسایت Which در یک بررسی مشخص نموده که سرفیس پرو 3 تولیدی شرکت مایکروسافت سریعترین تبلت جهان می باشد. با تبلت سرفیس پرو 3 بیشتر آشنا شوید.

سرفیس پرو 3 | سریع ترین تبلت جهان

آکاایران: سرفیس پرو 3، سریع ترین تبلت جهان

شرکت مایکروسافت با معرفی سرفیس پرو 3 ثابت کرد که در ساخت یک دستگاه هیبریدی حرفه ای است و اغلب کارشناسان این دستگاه معتقدند که سرفیس پرو 3 یکی از قویترین تبلتهای موجود در بازار می باشد. وب سایت Which در یک بررسی مشخص نموده که سرفیس پرو 3 سریعترین تبلت جهان می باشد.


آیپد ایر 2 اپل (ipad Air 2) که دارای پردازنده ی A8 این شرکت می باشد، یکی از بهترین محصولاتی است که سرعتی بوده و موفق به کسب امتیازات بالایی را در بنچمارک ها شده است. کوپرتینونشین ها این تبلت را معادل کامپیوترهای شخصی قلمداد می کند و این موضوع آن چنان هم نادرست نیست.
نکته جالب توجه این است که آیپد ایر 2 (ipad Air 2) هنوز به پای سرعت سرفیس پرو 3 مایکروسافت نرسیده است و این تبلت ویندوزی موفق شده در بنچمارک Geekbench امتیاز 5069 را به خود اختصاص دهد و آیپد ایر 2 اپل 4046 امتیاز را از آن خود نموده است که مشخص می کند، سرفیس پرو 3 نسبت به آیپد ایر 2 تا 20 درصد سریع تر می باشد. این آزمایش بر روی نسخه ای از سرفیس پرو 3 نیز صورت گرفته که دارای پردازنده Core i5 اینتل بوده و توانایی آن در حد پردازنده های دسکتاپ می باشد. علی رغم اینکه سرفیس پرو 3 یک نمایشگر 12 اینچی QHD دارد ولی باتری آن 9 ساعت شارژدهی دارد که تقریبا با آیپد ایر 2 برابری می کند.
ضخامت این تبلت 9 میلیمتر می باشد که تا یکی دو سال قبل نمی توانستیم چنین ضخامت و عمر باتری را برای یک تبلت مجهز به پردازنده اینتل حتی تصور کنیم. ناگفته نماند که سرفیس پرو 3 مایکروسافت خیلی گران تر از آیپد ایر 2 اپل می باشد و هر دو محصول بازار هدف متفاوتی را دارا می باشند. پس از این دو محصول، تبلت نکسوس 9 گوگل با 3537 امتیاز صدر نشین است.
اگر در این رقابت از سرفیس پرو 3 با پردازنده Core i7 استفاده می شد فکر می کنید نتیجه چه می شد؟منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات