امکان استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام برای تعدادی از کاربران iOS

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد امکان استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام برای تعدادی از کاربران iOS ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

امکان استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام برای تعدادی از کاربران iOS
,[categoriy]

آکاایران: امکان استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام برای تعدادی از کاربران iOS

اینستاگرام در حال تعبیه ی راهی هست که کاربران اش بتوانند بدون نیاز به لاگ اوت و لاگ این های مکرر، با حساب های کاربری مختلفی که دارند، به گشت و گذار در فضای این سایت بپردازند.

به گزارش آکاایران: تعدادی از کاربران اینستاگرام بیش از یک حساب کاربری دارند. این افراد تا حالا باید برای فعال شدن با هرکدام از حساب های شان، لاگ اوت و با حساب کاربری (Account) جدیدشان لاگ این می کردند. اما اینستاگرام متوجه این مورد شده و برای آسایش بیش تر کاربران اش در تدارک شیوه ای هست که هر کاربر بتواند هم زمان با چند حساب کاربری در اینستاگرام فعالیت کند.

اینستاگرام مدتی پیش قابلیت لمس سه بعدی را برای کاربران اندروید فراهم کرده بود و در آذر ماه نیز قابلیت فعال شدن هم زمان با دو حساب کاربری را برای تعدادی از کاربران سیستم عامل اندروید فعال کرد. حالا از پنجشنبه قرار است این قابلیت را برای چند کاربر iOS فعال کند. هنوز اعلام نشده که از چه تاریخی این قابلیت برای تمام کاربرها فعال خواهد شد.

عملکرد این قابلیت به این شکل است که گزینه ای به نام Add Account به قسمت تنظیمات (Settings) افزوده می شود. وقتی حساب کاربری دومی را وارد کردید، می توانید در هر زمان، از منوی جدیدی که بالای صفحه ی پروفایل تان ایجاد می شود، وارد حساب دوم شوید. وقتی هم که نوتیفیکیشن جدیدی در حساب دوم دویافت کنید، می توانید سریعا حساب کاربری را عوض کنید تا آن نوتیفیکیشن را مشاهده کنید.

از آن جایی که بسیاری از کاربرهای اینستاگرام دارای یک حساب شخصی و یک حساب برای کسب وکارشان هستند، این راهکار می تواند با استقبال زیادی مواجه شود.

دسته ی دیگری که تعداد آن ها کم نیست هم افراد کم سن و سالی هستند که هم زمان دو حساب کاربری دارند؛ یکی که تقلبی (Fake) است و به اسم finstagram معروف شده و دوم، حسابی که عکس هایش به واقعیت (Real) زندگی آن ها نزدیک تر است و به اسم Rinstagram شناخته می شود.


منبع :

امکان استفاده از چند حساب کاربری در اینستاگرام برای تعدادی از کاربران iOS گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات