اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس)به گزارش آکاایران: پژوهشگران آلمانی نوعی صندلی را طراحی کرده اند که وقتی فرد روی آن در وضعیت نامناسبی که می تواند به کمر آسیب برساند نشسته باشد از طریق یک پیام صوتی به وی می گوید که بلند شود و یا موقعیت خود را تغییر دهد...


این صندلی هوشمند که Intelli Chair نام دارد، منطبق با حالت نادرست و طولانی مدت نشستن بر روی آن یک پیام صوتی را به اطلاع فرد می رساند که می تواند نسخه دیجیتالی همان سرزنشهای قدیمی مادرها باشد.
این صندلی زمانی که فرد برای ساعتهای طولانی در وضعیتی غیرعادی و نامناسب بر روی آن نشسته باشد شروع به حرف زدن می کند و آنقدر به حرف زدن ادامه می دهد تا فرد موقعیت نشستن خود را اصلاح کند.

صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس)
,صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس), سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس)


این صندلی هوشمند ثمره سالها تحقیقات در عرصه «فن ترجمه اطلاعات رایانه ای به سیگنالهای صوتی» است.
صدایی که از صندلی شنیده می شود به فرد اطلاع می دهد که اکنون باید موقعیت خود را تغییر دهد و یا حتی بلند شود، کمی بدن خود را کش بدهد، دو قدم راه برود و یا غذای مختصری بخورد.
چهار حسگری که روی نشیمن و چهار حسگر دیگر که روی پشتی صندلی قرار گرفته اند، این صندلی را هوشمند کرده اند؛ به طوری که می تواند بهترین زمان و موقعیت نشستن را ارزیابی کرده و سپس از راه بلوتوث این اطلاعات را به رایانه منتقل کنند. به محض پردازش این اطلاعات در رایانه، صندلی پیام صوتی خود را منتقل می کند.
براساس گزارش کورییره دلا سرا، این صندلی می تواند در ادارات و در کلاسهای درس کاربرد داشته باشد شاید در آینده به جای ناظم مدرسه، این صندلی هوشمند تشخیص دهد که زنگ تفریح باید زده شود.


منبع :

صندلی که شما را به زور از جایتان بلند می کند!(+عکس) گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات