آکاایران:  

 سامسونگ از Galaxy Note 8.0 رونمایی کردمحصولات سامسونگ مرکز توجه محصولات و گجت هاست . با این حال این شرکت و محصولاتش از شایعات و صحبت های پنهان دور نیستند. علی رغم تمام شایعاتی که در مورد سامسونگ بود ...


محصولات سامسونگ مرکز توجه محصولات و گجت هاست . با این حال این شرکت و محصولاتش از شایعات و صحبت های پنهان دور نیستند. علی رغم تمام شایعاتی که در مورد سامسونگ بود و تکذیب هایی که صورت میگرفت شرکت سامسونگ بالاخره از گلکسی نوت ۸ خود رونمایی کرد! اگر شایعه ها واقعا شایعه بوده ...
محصولات سامسونگ مرکز توجه محصولات و گجت هاست . با این حال این شرکت و محصولاتش از شایعات و صحبت های پنهان دور نیستند. علی رغم تمام شایعاتی که در مورد سامسونگ بود و تکذیب هایی که صورت میگرفت شرکت سامسونگ بالاخره از گلکسی نوت ۸ خود رونمایی کرد!

 خبرجنوب

سامسونگ از Galaxy Note 8.0 رونمایی کرد -آکاسامسونگ از Galaxy Note 8.0 رونمایی کرد

آکاایران: سامسونگ از Galaxy Note 8.0 رونمایی کرد


اگر شایعه ها واقعا شایعه بوده باشند بستر خوبی برای رشد ایده گلکسی نوت جدید آن هم با قلم بوده است. از ویژگی هایی که مربوط به گلکسی ۸ می توان به این نکته اشاره کرد که دقیقا دارای ویژگی هاییست که کاربران از گلکسی ۱۰ می خواستند . اندازه ای کوچکتر و ساده تر که مناسب برای مسافرت و …. باشد.

 ایرنا، ایران، خبرگزاری

islamic republic news agency


درواقع گلکسی ۸ چیزی بین گلکسی ۷ و ۱۰ می باشد. البته گفتنیست که با این محصول می توانید در بسیاری از کشور ها تماس برقرار کنید.. هرچند اندازه ۸ اینچی این تبلت آن را برای استفاده به عنوان تلفن مناسب نکرده اما اغلب مردم هنوز علاقه دارند که از آن به عنوان تلفن استفاده کنند.

iran

شیراز اخبار


از دیگر ویژگی های گلکسی تب ۸ می توان به موارد زیر اشاره کرد:
پردازشگر ۱٫۶ گیگا هرتزی
۲ گیگابایت رم
نمایشگر ۸ اینچی
رزولوشن ۱۲۸۰ * ۸۰۰
وزن ۳۳۸ گرمی
حافظه داخلی ۳۲ و ۶۴ گیگابایت
باتری ۴۶۰۰ میلی آمپر ساعت

منبع :

خبرکشورهای

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات