loading...
آکاایران:  

 راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچبه گزارش آکاایران: هنگام خرید تلویزیون معمولا اولین گزینه مورد توجه ما کیفیت تصویر و پس از آن قیمت محصول است...


به گزارش خبرنگار بازار باشگاه خبرنگاران هنگام خرید تلویزیون معمولا اولین گزینه مورد توجه ما کیفیت تصویر و پس از آن قیمت محصول است. اما گاهی چنان کیفیت تصویر برای مان مهم است که حاضریم کمی از اندازه تلویزیون کم کنیم تا کیفیت تصویر مورد نظرمان با حال و هوای جیب مان سازگار گردد. لیستی که در اینجا می بینید، بدون توجه به قیمت محصول، بهترین کیفیت تصویر در اندازه های مختلف صفحه نمایش تلویزیون های امروزی را شامل می شود.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ

آکاایران: راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


البته در این راهنما به قابلیت ها و طراحی هم کمتر توجه شده، هرچند که در میان تلویزیون های روز بازار، معمولا همگی امکانات نسبتا مناسب و یکسانی داشته و تفاوت چندانی میان آنها نمی توان یافت.امروزه تلویزیون سازها چندان میلی به ارائه بهترین کیفیت ممکن در کوچکترین و ارزان ترین تلویزیون های شان ندارند. اما معمولا از اندازه ۴۶ اینچ به بالا می توانید آخرین تکنولوژی تجاری شده هر تلویزیون ساز را مشاهده کنید. در ادامه مطلب با ما همراه باشید تا بهترین انتخاب از نظر کیفیت تصویر در میان مارک های مختلف تا ۶۵ اینچ را بشناسیم.
۳۲ اینچی ها: ۳۲C۱۲۰U توشیبا
البته امروزه میان تلویزیون های باریک اندام ال سی دی و ال ای دی، مدل های ۳۲ اینچی چندان جذابیتی برای کاربران خانگی ندارند و مشتری غالب آنها شرکت ها و سازمان های دولتی و خصوصی هستند. اما برای یک کاربر خانگی هم می توان در کنار مدل های گرانقیمتی چون UN۳۲ES۶۵۰۰ سامسونگ، گزینه های ارزان قیمت و بسیار با کیفیتی چون Toshiba ۳۲C۱۲۰U را یافت. این تلویزیون LCD با قیمت ۲۴۰ دلار، بسیار خوش قیمت است و در کنار آن از نظر عمق رنگ سیاه و کیفیت تصویر در نور معمول اتاق، بالاتر از دیگر محصولات بازار قرار می گیرد.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


۴۰ تا ۴۳ اینچی ها: PN۴۳E۴۵۰ سامسونگ
شاید سری E۴۵۰ پلاسمای سامسونگ یک انتخاب عالی نباشد. اما با توجه به عدم تولید گزینه های برتری همچون TC-P۴۲UT۵۰ پاناسونیک، در میان مدل های باقی مانده یک سر و گردن از همه بالاتر است. مطمئنا در میان تلویزیون های ۴۰ تا ۴۳ اینچی هیچ مدلی را پیدا نخواهید کرد که چنین کیفیت تصویری داشته باشد. با پرداخت ۳۷۷ دلار، تلویزیونی را در اختیار دارید که بهترین عمق رنگ سیاه و همچنین جزئیات سایه ها را در میان هم گروهی های خود دارد. اشباع رنگ و مصرف کمتر انرژی نسبت به دیگر پلاسماهای ۴۲ اینچی، از نکات قوت سری E۴۵۰ سامسونگ هستند.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


۴۶ و۴۷ اینچی ها: KDL-۴۶HX۸۵۰ سونی
اگر به سایت هایی همچون سی نت سر زده باشید، احتمالا نام سری HX۸۵۰ سونی را به عنوان بهترین LED TVهای سال ۲۰۱۲ مشاهده کرده اید. در میان تلویزیون های ال سی دی ۴۶ و ۴۷ اینچی، این مدل سونی کیفیت تصویری عالی و رنگ سیاه عمیقی را در کنار جزئیات فراوان سایه ها در برابر چشمان تان قرار می دهد. استفاده از گوریلا گلاس بر روی آن، علاوه بر استحکام بسیار زیاد، ظاهر زیبایی هم به این تلویزیون ۱۴۵۰ دلاری بخشیده است.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


۵۰ و ۵۱ اینچی ها: TC-P۵۰ST۵۰ پاناسونیک
نمونه ۵۰ اینچی سری ST۵۰، هنگامی که قیمت را هم لحاظ کنیم، بهترین تلویزیون صفحه عریض سال می تواند باشد. و حتی هنگامی که قیمت، مساله چندان مهمی نباشد، مطمئنا باز هم این تلویزیون انتخابی برتر در عرصه ۵۰ اینچی ها است. در این تلویزیون، علاوه بر کیفیت تصویر بسیار برجسته، چیزی که بیش از همه چشم را می نوازد، عمق رنگ سیاه بسیار زیادی دارد که با جزئیات سایه عالی همراه شده اند. رنگ هایی دقیق و کارایی چشمگیر در نور عادی اتاق آن را به گزینه ای دلخواه تبدیل کرده اند.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


۵۵ تا ۶۵ اینچی ها: سری TC-PVT۵۰ پاناسونیک
شاید بتوان VT۵۰ را از نظر کارایی بهترین تلویزیون سال ۲۰۱۲ و شاید یکی از بهترین تلویزیون های همیشه دانست. این سری تلویزیون یکی از بهترین تصاویر ممکن در تاریخ تلویزیون ها را به نمایش می گذارند: رنگ های کاملا دقیق، عمق رنگ سیاه خارق العاده و زاویه دید بسیار خوب. این سری از پلاسماهای پاناسونیک در نور عمومی اتاق هم بهتر از همه پلاسماهای موجود عمل می کنند. و مهمتر از همه اینکه از نظر قیمت، نسبت به LED یا OLEDهای رقیب قیمت بسیار پایین تری دارند.

راهنمای خرید تلویزیون ۳۲ تا ۶۵ اینچ


شما کدام یک را می پسندید؟ آیا مدلی جز آنچه در این لیست آمده، مد نظرتان است؟ نظرات تان را با ما و دیگر نارنجی خوان ها در میان بگذارید

منبع خبر : باشگاه خبرنگاران - http://www.yjc.ir/fa/news/4174545منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

راهنمایی خرید تلویزیون , راهنما خرید تلویزیون , تلویزیون اینچ

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات