اخبار اکاایران

7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید
این همه هزینه صرف خریدن آخرین مدل های اسمارتفون و تبلت می کنیم که بتوانیم از ویژگی هایی که دارند استفاده نماییم. یکی از این ویژگی ها قابلیت نصب برنامه ها بدون نگرانی از مصرف دیتا است، اما بسیاری از برنامه ها هستند که در عین حال که بسیار کاربردی و خوب هستند، نیاز به اتصال به اینترنت دارند. در مطلب زیر قرار است با چند تا از بهترین های اندروید که می شود از آنها به صورت آفلاین هم استفاده کرد، آشنا بشوید.

Here

7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید
androidpit-here

آکاایران: 7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید

در این فهرست اسمی از گوگل مپ هم برده شده است، ولی این اپلیکیشن تنها برنامه ای نیست که بتوان از آن برای خدمات راهبری و نقشه استفاده کرد.

Here Beta به شما امکان می دهد که از راهبری آفلاین با کمک جهت یابی صوتی بهره ببرید. اینگونه است که حتی اگر به اینترنت هم متصل نباشید، دیگر راه خود را گم نخواهید کرد. در این برنامه بعلاوه امکان یافتن رستورانها و مراکز خرید و سفارشی کردن نقشه و سفرها هم وجود دارد.

این برنامه در واقع تولید باقی مانده نوکیا پس از واگذاری به مایکروسافت بوده و برای اندروید و iOS قابل دسترس است.

لینک دانلود

Trip Advisor

TripAdvisor

این برنامه برای همه کشورها و شهرها جواب می دهد، ولی برخی از خدماتش مثل رزرو هتل با اتصال به اینترنت ممکن می شود. از این برنامه می توانید در سفر به جاهای جدید خیلی بیشتر از آنچه فکرش را بکنید بهره ببرید.

لینک دانلود

Pocket

androidpit-pocket

ارزش پاکت را زمانی بیشتر درک می کنید که به جاهایی بدون اتصال به اینترنت سفر کرده اید. این برنامه به کاربر امکان می دهد که تصاویر، وب سایت ها، مقالات و محتوای دیگر را ذخیره کرده تا بعدا بتواند به صورت آفلاین از آن ها استفاده کند.

لینک دانلود

Offline Dictionaries

androidpit-offline-dictionary

ایجاد ارتباط زمانی که به یک کشور غیر هم زبان سفر می کنید بسیار اهمیت دارد.

دیکشنری ها هم در اینجور مواقع می توانند نقش ناجی را پیدا کنند. Offline Dictionaries یکی از همان ناجی هایی است که به دلیلی دیتابیس بسیار بزرگی که از مترادف ها و زبان ها دارد می تواند نقش یک همراه خوب را برایتان باز ی کند. تنها کافیست پیش از سفر زبانی را که می خواهید دانلود کنید و درونش قرار دهید.

لینک دانلود

Google Maps

Maps1

حواستان باشد که اگر این برنامه را دارید آپدیت نکنید، زیرا نسخه قدیمی آن به شما امکان استفاده به صورت آفلاین را می دهد. البته برای استفاده آفلاین از نسخه جدید هم ترفندهایی وجود دارد که صحبت از آنها در این مقاله ممکن نیست.

لینک دانلود

Wikipedia

androidpit-wikipedia

واقعا زندگی بدون ویکی پدیا ممکن نیست. این برنامه علاوه بر اینکه هر اطلاعاتی را که بخواهید در اختیارتان قرار می دهد، می تواند یک همراه خوب برای سفر هم باشد. ویکی پدیای آفلاین با دیتابیس بزرگش را فراموش نکنید.

لینک دانلود

Google Translate

androidpit-google-translate

اخیرا به این برنامه فوق العاده کاربردی ویژگی آفلاین هم اضافه شده است. می توانید زبانهای مورد نظرتان را دانلود کرده و زمانهایی که دسترسی به نت ندارید با خیال راحت از آنها استفاده کنید.

لینک دانلودمنبع :

7 برنامه آفلاین و بسیار کاربردی برای اندروید که باید در گوشی تان داشته باشید گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات