زشت ترین گوشی ها در دنیا

زشت ترین گوشی ها در دنیا -آکا

آکاایران: زشت ترین گوشی ها در دنیا

آکاایران: Bang & Olufsen Serene:

به گزارش آکاایران: شرکت Bang & Olufsen  یکی از شرکت های تولید کننده لوازم صوتی و تصویری است و در این زمینه نیز بسیار خوب کار کرده است اما تلفن همراهی که این شرکت ارائه داد بسیار عجیب بود. دراین گوشی صفحه نمایش زیر صفحه کلید قرار داشت. برای این گوشی باید ۱۰۰۰ دلار  پول نیز پرداخت می کردید.

زشت ترین گوشی ها در دنیا

زشت ترین گوشی ها در دنیا

نوکیا ۷۳۸۰:

نوکیا یک برند بسیار بزرگ در عرصه تولید گوشی های همراه است اما این شرکت نیز گاهی برای در طراحی گوشی هایش بی سلیقگی کرده است. مدل ۷۳۸۰ از یان شرکت بسیار گوشی بد ترکیبی است و حتی صفحه کلید نیز ندارد و نوکیا نیز هیچوقت امار فروش این گوشی را اعلام نکرد.

زشت ترین گوشی ها در دنیا

اخبار فن آوری

نوکیا ۳۶۵۰:

این گوشی را احتمالا افرادی که در اوایل دهه ۸۰ به دنبال گوشی بوده اند بسیار خوب یادشان است. مدل۳۶۵۰ با دکمه های دایره ای شکلی که داشت بسیار گیج کننده بود و هرکسی نمی توانست با آن به درستی کار کند و همچنین بسیار بزرگ نیز بود.

زشت ترین گوشی ها در دنیا

ورتو کبرا:

خریدن یک گوشی زشت خود بسیار دردناک و غیرقابل باور است اما اینکه کسی بخواهد برای همان گوشی بیش از ۳۰۰ هزار دلار نیز بپردازد بسیار عجیب است. گوشی شرکت ورتو در حالی که بسیار بی سلیقه طراحی شده است و امکانات خاصی نیز ندارد اما با برلیان تزئین شده و قیمت نجومی نیز دارد.


آکا ایران
آکا ایران » فناوری اطلاعات » اخبار فن آوری » زشت ترین گوشی ها در دنیا + تصاویر

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات