آکاایران:  

 خبرگزاری فارس به جمع هکرها پیوستبه گزارش آکاایران: سایت های معروف ایرانی روز پرهیجانی را سپری کردند؛ Request جواب Request...


از اوایل صبح 25 خرداد فضای مجازی ایران هم ملتهب شد و اینترنت بازهای ایرانی وارد جنگ سایبر شدند. تقریبا تا ظهر بیشتر سایت های ایرانی به خصوص سایت های خبری از کار افتاده بودند و مسئولان این سایت ها از بازدید کننده فراوانی که روی سایتشان آمده بود هم ذوق زده بودند و هم نگران!
ماجرا از این قرار بود که کاربران اینترنت دیروز با یکی از ساده ترین ابزارهای جنگ سایبر آشنا شده بودند و با ارسال لینک سایت هایی مثل pagerboot.com به یک دیگر تلاش می کردند تا سایت رقیب را با ارسال request های اضافی به زانو درآورند.
اما جالب تر از آن ببینید وقتی که یک خبرگزاری جدا از وظیفه اصلی که همان انتشار اخبار آن هم بدون قضاوت است، از این راه برای رسیدن به اهداف خود استفاده می کند.
خبرگزاری فارس با قراردادن کدی در انتهای صفحه خود هم همین کار را کرد. حالا با هر بار مراجعه به این خبرگزاری، یک Request اضافی به سایت mirhossein.com فرستاده می شود. قبل از این Captuer هم همین کد برای سایت های بالاترین و قلم نیوز بود.

خبرگزاری فارس به جمع هکرها پیوست

آکاایران: خبرگزاری فارس به جمع هکرها پیوست


البته ناگفته نماند که این کار یک اقدام متقابل بود و سایت های رقیب نیز از همین روش برای سایت های دیگر استفاده کردند.
فضای مجازی در هفته های اخیر میزبان گفتمان تند انتخابات بود و از آنجایی که خبر در دنیای مجازی تا ابد زنده است به نظر نمی رسد این روند کاهشی به خود ببیند.

منبع خبر : تابناک - https://tabnak.ir/fa/pages/?cid=52026منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات