loading...
آکاایران:  

در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی مطبوعات و خبرگزاری‌ها از کارت‌خوان‌های سیاری استفاده می‌شود که از سیم کارت تلفن همراه برای ارتباط با بانک بهره می‌گیرند.
به گزارش بی باک به نقل از فارس در هجدهمین نمایشگاه مطبوعات و خبرگزاری‌ در کنار عرضه و نمایش محصولات فرهنگی؛ فروش محصولات و اشتراک سالانه و ماهانه از دیگر فعالیت‌ها غرفه‌های نمایشگاه مطبوعات است.
 
عکس سیم کارت

آکاایران: عکس سیم کارت ایرانسل درکارت خوان


 
در نمایشگاه امسال در کنار پرداخت‌های نقدی از کارت‌خوان‌های(pos) جدیدی استفاده می‌شود. بسیاری از غرفه‌های نمایشگاه هجدهم مطبوعات کارت‌خوان‌های جدیدی مورد استفاده قرار دادند که در آنها از سیم کارت ایرانسل استفاده می‌شود.
 
این کارتخوان امکان استفاده بدون سیم و باتری را دارند که علاوه بر استفاده‌های این چنینی (استفاده به صورت ثابت)، امکان استفاده سیار را نیز فراهم می‌کنند. به این ترتیب دیگر به خط ارتباطی ثابت برای ارتباط با مرکز بانک نیاز نیست و ارتباط کارت‌خوان با بانک از طریق سیم کارت ایرانسل برقرار می‌شود.

در حال حاضر بانک‌های پاسارگاد، سینا و ملت این امکان را ارائه می‌دهند. هزینه اشتراک سالانه هر یک از POS ها حدود 100 هزار تومان است.

به گزارش آکاایران: سیم کارت ایرانسلدرکارت خوان


دوست دختر و شریک زندگی خودت را پیدا کن+عکس
آکا ایران
آکا ایران » فناوری اطلاعات » اخبار فن آوری » عکس سیم کارت ایرانسل درکارت خوان

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

مالکیت سیم کارت مسدود ایرانسل

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات