آکاایران: لوازم جانبی بهینه سازی شده برای ویندوز 10 مایکروسافت

مایکروسافت اعلام کرد لوازم جانبی برای ویندوز 10 بهینه سازی شده است. بروز رسانی هایی برای موس و کیبورد، طبق ویندوز 10 در نظر گرفته شده است.

لوازم جانبی

آکاایران: لوازم جانبی بهینه سازی شده برای ویندوز 10 مایکروسافت

ویندوز 10 شروع بسیار موفقی داشته است. در سراسر جهان ، کاربرانی که از ویندوز 7 و 8 استفاده می نمودند در حال ارتقا دادن ویندوز خود به نسخه جدید یعنی ویندوز 10 می باشند. این یک حرکت بسیار هوشمندانه از سوی شرکت مایکروسافت در ارائه نسخه جدید سیستم عامل ویندوز می باشد، چرا که برای اولین بار، بروز رسانی به سیستم عامل مایکروسافت به صورت عمده بدون پرداخت هزینه ارائه شده است.

به گزارش آکاایران: در شرایطی که ویندوز 10 بر روی کامپیوتر و لوازم جانبی موجود فعلی به خوبی اجرا می ‍ گردد، این بدان معنا نیست که دیگر نمی توان بهبودهایی را برای آن در نظر گرفت. امروز، شرکت مایکروسافت اعلام کرد به روز رسانی هایی برای موس و کیبورد، با تمرکز بر روی ویندوز 10 در نظر گرفته شده است. سوال اینجاست که آیا باید کیبورد و موس خود را به محصولات بروز رسانی شده که به تازگی از سوی مایکروسافت ارائه شده ارتقا دهیم؟

براندون لبلنس ( (LEBLANC، از شرکت مایکروسافت می گوید: " هفته گذشته، پس از راه اندازی ویندوز 10 ما خبر ارائه لوازم جانبی جدید کامپیوتر و بروز شدن آن ها را برای نسخه ویندوز 10 اعلام کردیم، که استفاده از این لوازم جانبی باعث می شود تا از آخرین ویژگی های ویندوز 10 و قابلیت های آن بهره مند شوید. فراموش نکنید که با تهیه کیبورد و موس ارئه شده از سوی ما می توانید برای سفارشی کردن هر چه بیشتر کیبورد و موس خود اقدام نموده و از تمام مزایای ویندوز جدید بهره مند گردید."

وی در ادامه افزود، "این لوازم جانبی جدید را به راحتی می توانید از طریق فروشگاه های مایکروسافت، با مراجعه به MicrosoftStore.com تهیه نمایید. همچنین کیبورد فوق العاده بی سیم رومیزی مدل 850، در فروشگاه های مایکروسافت موجود می باشد که با مراجعه به آدرس اینترنتی MicrosoftStore.com در دسترس خواهد بود. کیبورد رومیزی بی سیم 3050 و 5050 نیز از طریق فروشگاه های مایکروسافت، قابل تهیه می باشد.

افرادی که به موارد امنیتی اهمیت می دهند مطمئنا کیبورد بی سیم 0 را دوست خواهند داشت، کیبورد بی سیم رومیزی 850، کیبورد بی سیم رومیزی 3050، و نیز 5050 به عنوان کیبوردهای با قابلیت رمزگذاری AES بهترین انتخاب ها هستند. کار با داده های حساس توجه ویژه ای را می طلبد، به عنوان یک ویژگی بالقوه در این کیبورد ها می توان به محافظت در برابر کی لاگر ها اشاره نمود.

اگر شما نیاز به یک موس، بلوتوث دارید، به نظر می رسد که ماوس 3600 بهترین گزینه برای انتخاب است. این موس با بهره مندی از 4اسکرول، یک مورد کاربردی برای کاربران اکسل است.

شما می توانید تصاویری از سخت افزار جدید و قیمت های مرتبط به آن ها را در زیر مشاهده کنید.


کیبورد و موس بی سیم رومیزی 0 ($49.95)

لوازم جانبی

موس بلوتوث 3600 ( $ 29.95)

لوازم جانبی

موس و کیبورد رومیزی با کاربرد آسان ( $ 79.95 )

لوازم جانبی

موس و کیبورد بی سیم رومیزی 850 ( 39.95 $ )

لوازم جانبی

موس و کیبورد بی سیم رومیزی 3050 ( $ 59.95 )

لوازم جانبی

موس و کیبورد با کاربرد آسان بی سیم 5050 ( $ 69.95 )

لوازم جانبی

ترجمه: مجله اینترنتی ستاره

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات