آکاایران:  

 ماوسی که روی هوا کار می کندبه گزارش آکاایران: لاجیتک که در سال های اخیر در زمینه تولید و عرضه محصولات و لوازم جانبی کامپیوتر فعالیت کرده است، توانسته به جایگاه خوبی در بازار این محصولات دست پیدا کند...


لاجیتک که در سال های اخیر در زمینه تولید و عرضه محصولات و لوازم جانبی کامپیوتر فعالیت کرده است، توانسته به جایگاه خوبی در بازار این محصولات دست پیدا کند.
به نوشته «دنیای اقتصاد»، این شرکت محصول جدیدش را که یک ماوس قابل شارژ بی سیم است، با قابلیت های متفاوت از یک ماوس لیزری ساده تولید کرده است. MX Air که توانایی کار روی میز یا روی هوا را دارد به کاربرانش اجازه می دهد تا مانند یک دستگاه کنترل تلویزیون از این ماوس استفاده کرده و با استفاده از تکنولوژی Free Space به راحتی کامپیوترشان را از فاصله دور هدایت کنند.

ماوسی که روی هوا کار می کند

آکاایران: ماوسی که روی هوا کار می کند


این ماوس جدید که ظاهری شفاف و براق دارد با استفاده از تکنولوژی بی سیم 4/2 گیگاهرتزی می تواند حدودا تا فاصله 10متری کار کند. به این ترتیب کاربران این ماوس محدودیت مکانی برای کار با آن نخواهند داشت. این ماوس مجهز به تکنولوژی های MEMS، DPS و RFاست.
MX AIR همچنین از الگوریتم های جلوگیری از تداخل فرکانس ها که اغلب دستگاه های مجهز به تکنولوژی های بی سیم با برد زیاد با این مشکل مواجه هستند، بهره می برد. این محصول جدید قابلیت ترکیب و اجرای چند فرمان را به طور همزمان دارد. همچنین این ماوس به جای کلید چرخشی که روی سطح خارجی اغلب ماوس ها قرار دارد، یک پنل لمسی دارد.
علاوه بر این، MX AIR دو کلید کوچک برای انجام کارهای سرگرمی مانند مکث/پخش و قطع صدا دارد. به این ترتیب کاربران این ماوس می توانند به راحتی به موسیقی مورد علاقه شان از طریق کامپیوتر گوش کنند، آهنگ ها را عوض کرده و میزان صدا را کم و زیاد کنند بدون آن که لازم باشد به میز کامپیوترشان برگردند.
بنا به گزارش شرکت لاجیتک، ماوس MX Air تحولی عمیق در کنترل پیشرفته محیط کار کامپیوتر های شخصی به وجود می آورد و در عین حال بهترین گزینه برای کسانی است که از کامپیوتر خود به عنوان آرشیو موسیقی، مرورگر صفحات اینترنت یا حتی به عنوان یک Digital Media در اتاق پذیرایی بهره می برند. به این دلیل این ماوس برای کاربرانی که اتاق بزرگ دارند و برای کار با کامپیوترشان مجبور به طی مسافت طولانی هستند، کاملا مناسب است.
ماوس MX Air لاجیتک از محصولات شرکت رایان بدرالکتریک با گارانتی شرکت مهندسی بدرسرویس به بازار عرضه شده است.

منبع خبر : تابناک - https://tabnak.ir/fa/pages/?cid=81543منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

کار با هوا لمسی

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات