در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 4 ماه بعد از "گوشی هوشمند" خود خسته می شوید! ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 4 ماه بعد از "گوشی هوشمند" خود خسته می شوید!به گزارش آکاایران: اگر شما هم جز افرادی هستید که به تکنولوژی و گجت های جدید که وارد بازار می شوند علاقه دارید حتما با این حالت روحی دلزدگی سریع از دستگاهی که می خرید و افسوس برای تازه های بازار مواجه شدید.


به گزارش دریچه فناوری اطلاعات باشگاه خبرنگاران؛مردم همیشه به دنبال در اختیار داشتن محصولات جدید هستند و به نظر می رسد که یکی از این محصولات، گوشی های تلفن همراه است که مردم بدنبال جدیدترین مدل های معرفی شده می گردند. این که محصول معرفی شده دارای چه پیشرفت هایی در بخش نرم افزاری، دوربین، صفحه نمایش و نوآوری هایی چون اسکنر اثرانگشت است برای مردم از اهمیت برخوردار دارد. اما اگر بهترین را هم بخرند باز زود دلسرد خواهند شد.

4 ماه بعد از "گوشی هوشمند" خود خسته می شوید!
گوشی هوشمند

آکاایران: 4 ماه بعد از "گوشی هوشمند" خود خسته می شوید!


O2 با انجام یک بررسی در انگلیس نشان داد که مردم به طور میانگین تنها حدود چهار ماه وقت نیاز دارند تا از تلفن همراه خود خسته شوند. در این بررسی حدود یک چهارم مردم تنها بعد از یک ماه از گوشی تلفن همراه خود خسته می شوند. یکی از نکات جالب دیگر این نظرسنجی این است که حدود دو سوم از مردم پذیرفته اند که آنها علاقمند به تعویض تلفن همراه خود هستند، حتی اگر این دستگاه بخوبی کار کند.

منبع :

4 ماه بعد از "گوشی هوشمند" خود خسته می شوید! گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات