تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویربه گزارش آکاایران: تاکنون سایز تبلت ها از ۱۰ اینچ فراتر نرفته اما به تازگی تبلت هایی در دو سایز ۳۲ و ۴۶ اینچی نیز ساخته شده است .


شرکت ایدیوم اقدام به ساخت میز جلو مبلی با استفاده از فن آوری تبلت کرده است . به این ترتیب که مشتری می تواند بین دو میز با صفحه ۳۲ و یا ۴۶ اینچی یکی را خریداری کند و از تمامی امکانات تبلت های حال حاضر بازار نیز بهره برد .
براساس این گزارش ، میزهای تبلتی سیستم عامل آندروید و ویندوز۸ را پشتیبانی می کنند و قادر به شناسایی همزمان ۶۰ تماس لمسی از سوی کاربران متعدد است . قیمت این تبلت های غول پیکر از ۶ هزار و ۹۵۰ دلار آغاز می شود و می توان با آنان به انواع بازی های دیجیتالی ، استفاده از اپلیکیشن های مختلف ، کنترل دستگاههای هوشمند موجود در خانه ، اتصال به اینترنت و ... پرداخت .
سطح این تبلت ها کاملا ضد آب و ضد ضربه است بطوریکه اگر فنجان قهوه هم بر روی آن بریزد اتفاقی برای دستگاه نمیوفتد . رم تبلت ها ۱۶ گیگابایت و حافظه دستگاه ۵۰۰ گیگابایت است .
این تبلت ها در اواخر سال ۲۰۱۴ برای فروش به بازارهای جهانی عرضه می شوند .

تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر
,تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر


,تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر, سایت ,iran ,[categoriy]


,تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر, سایت ,iran ,[categoriy]منبع :

تبلت های ۳۲ و۴۶ اینچی!+تصاویر گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات