آکاایران:  

 پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل هابه گزارش آکاایران: رابط کاربری ساده و سبک و همچنین افزونه هایی رایگان در میان دوستداران تکنولوژی به محبوبیت رسیده است.


یکی از سرویس های اینترنتی که شبکه های اجتماعی هرگز موفق نشده اند به حاشیه اش برانند، ایمیل ها هستند. جیمیل یکی از پرطرفدارترین آنهاست که به خاطر امکانات فراوان، رابط کاربری ساده و سبک و همچنین افزونه هایی رایگان در میان دوستداران تکنولوژی به محبوبیت رسیده است.

در این مطلب به معرفی پنج نمونه از این افزونه های رایگان می پردازیم؛ ابزارهایی که به کمکشان می توانید اینباکس جیمیل را به خوبی رام کرده و کارایی این سرویس را تا بیشترین حد ممکن افزایش دهید.

 

 Boomerang

پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

آکاایران: پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

اگر از میان افزونه های این فهرست قصد دارید تنها یکی را برگزینید، بهتر است انتخابتان Boomerang باشد. با این افزونه کاربردی می توانید ایمیل های اینباکس را به طور موقت پاک کنید و در تاریخ و زمانی مشخص، مجددا آنها را به اینباکس بازگردانید. بنابراین استفاده از این افزونه، راه ساده ایست تا بتوانید هر ایمیل را به یک یادآور مستقل تبدیل کنید.

قابلیت دیگر این افزونه، امکان ارسال ایمیل های زمان بندی شده است. دوست دارید رئیستان تصور کند که برای پروژه فعلی شرکت به شدت در حال تلاشید؟ با کمک این افزونه به وی یک ایمیل زمان بندی شده برای ساعت سه پس از نیمه شب بفرستید. البته بومرنگ کاملا رایگان نیست و در نسخه غیرپولی آن تنها می توانید ده ایمیل زمان بندی شده را در هر ماه بفرستید.

Rapportive

پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

افزونه Rapportive پس از نصب،حساب کاربری لینکدین مخاطبین ایمیل شما را چک می کند، بنابراین در حین ارسال رایانامه در جیمیل می توانید سمت کاری، عکس و اطلاعات دیگری در مورد این افراد را مشاهده کنید. از دیگر امکانات این افزونه می توان به نمایش ارتباطات مشترک شده، دسترسی سریع به حساب کاربری لینکدین مخاطبین و حتی امکان گذاشتن قرار ملاقات با این افراد اشاره نمود.

BatchedInbox

پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

داشتن یک اینباکس شلوغ و پرترافیک بسیار آزاردهنده است. با افزونهBatchedInbox می توانید کاری کنید که ایمیل ها تنها در ساعات مشخصی از روز وارد اینباکس شما شوند. به عنوان مثال، با کمک آن می توانید ساعت هشت الی نه صبح را برای دریافت ایمیل ها تعیین کنید.

این افزونه با بکارگیری یک فیلتر، ایمیل های شما را تحت یک لیبل بخصوص پنهان می کند، بنابراین در صورت نیاز می توانید به راحتی به آنها دسترسی داشته باشید. تنظیم فیلترهای قابل شخصی سازی از دیگر قابلیت های این افزونه کاربردی هستند.

Unroll.Me

پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

به احتمال زیاد، شما هم روزانه با حجم انبوهی ایمیل از طرف سرویس هایی که در آنها ثبت نام کرده اید بمباران می شوید. افزونه Unroll.Me شما را قادر می سازد تا کلیه ایمیل های این چنینی را در یک نگاه مشاهده کرده و تنها با یک کلیک از شر آنها خلاص شوید.

با این وجود اگر بعضی از آنها برایتان اهمیت دارند، می توانید نگهشان دارید و به جای باز کردن آنها به صورت تک تک، همگی را در یک طومار الکترونیکی بلند بالا مشاهده کنید.

Find Big Mail

پنج افزونه رایگان جیمیل برای مدیریت بهتر ایمیل ها

جیمیل برای ذخیره سازی ایمیل و فایل، ۱۵ گیگابایت فضا در اختیارتان قرار داده است. اگر احساس می کنید که این فضا در حال پر شدن است، Find Big Mailمی تواند اینباکس شما را به نحوی شگفت انگیز پاکسازی کند. این افزونه به طور خودکار آدرس های ارسال کننده اسپم را تشخیص داده و فهرستی از آنها تهیه می کند.

با مشاهده این فهرست حالا می توانید از شر تمامشان خلاص شده و جای بیشتری برای ایمیل های مفید و کاری باز کنید.منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات