ارسال پیام صوتی

ارسال پیام

آکاایران: چگونگی ارسال پیام های صوتی در فیسبوک؟

آکاایران: چگونگی ارسال پیام های صوتی در فیسبوک؟

به گزارش آکاایران: آیا می دانستید فیس بوک این امکان را دارد که به جای پیام های متنی اقدام به فرستادن پیام های صوتی کنید؟ اگر تاکنون نمی دانستید، کافی است به خواندن ادامه دهید تا ما به شما روش فرستادن پیام های صوتی را با استفاده از مرورگر گوگل کروم آموزش دهیم.

امروز فیسبوک توانسته است به عنوان یک شبکه اجتماعی پر قدرت و پر مخاطب، جای پای خود را محکم کند؛ هرچند شبکه های اجتماعی تازه راه اندازی شده همچون Ello می آیند جای فیسبوک را بگیرند، این شبکه اجتماعی همچنان پا برجاست. همین امر منجر به آن شده که امکانات وسیعی برای این شبکه اجتماعی طراحی شود؛ فرستادن پیام صوتی یکی از این امکانات است.

برای آغاز مرورگر گوگل کروم را باز کنید و افزونه Talk and Comment را از Web Store دانلود کرده و بر مرورگر نصب کنید.

لینک دانلود افزونه Talk and Comment :

https://chrome.google.com/webstore/detail/talk-and-comment/djnhkfljnimcpelfndpcjcgngmefaobl

فایل افزونه را کشیده و در این صفحه رها کنید، پیغامی ظاهر می شود که از شما مجوز دسترسی فیس بوک را درخواست می کند. هر دو گزینه را علامت زده و روی Add کلیک کنید.

ارسال پیام

پس از آنکه افزونه نصب شد، در یک تب جدید پیامی در بالای صفحه مرورگر نمایش داده می شود که مجوز دسترسی به میکروفن را طلب می کند. روی دکمه Allow کلیک کنید.

ارسال پیام

پس از آن باید به فیس بوک رفته و در حساب کاربری خود وارد شوید. در این زمان فیس بوک نیز برای دسترسی این افزونه از شما سؤال می پرسد. کافی است بر دکمه Ok کلیک کنید.

حال همه چیز آماده است و شما می توانید به هر یک از دوستانتان در فیس بوک پیام صوتی بفرستید. کافی است، پنجره پیام را باز کنید. متوجه می شوید، آیکونی شبیه به میکروفن به پنجره پیام افزوده شده است. بر روی این آیکون کلیک کرده و شروع به ضبط پیام کنید.

ارسال پیام

پس از ضبط پیام، روی دکمه Stop کلیک کنید و کمی منتظر بمانید تا پیام صوتی شما کامل آپلود شود.

ارسال پیام

پس از آنکه پیام آپلود شد، در پنجره پیام متنی شبیه به این را می بینید:

این متن را همین گونه که هست باقی بگذارید و آن را پاک یا دستکاری نکنید. تنها کافی است، روی کلید Enter کلیک کنید. این پیام پس از ارسال به پیام صوتی تبدیل می شود و می توانید با کلیک روی دکمه Play آن را گوش کنید.

نکته جالب اینجاست که دوستان شما برای گوش دادن به این پیام، نیازی به نصب افزونه مورد نظر ندارند. همچنین با این افزونه، خواهید توانست، پست ها و دیدگاه های خود را نیز صوتی برای دوستانتان در فیس بوک بفرستید.

منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

نحوه ارسال صوت در هوا , ارسال پیام صوتی

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات