آکاایران:  

 عجیب ترین محصولات یک نمایشگاه الکترونیکی!به گزارش آکاایران: نمایشگاه CES در لاس وگاس آمریکا هر روز شاهد ارائه محصولات الکترونیکی جدیدی است که برخی از آنها بسیار غیر عادی و شگفت انگیز به نظر می آیند...


نمایشگاه CES در لاس وگاس آمریکا هر روز شاهد ارائه محصولات الکترونیکی جدیدی است که برخی از آنها بسیار غیر عادی و شگفت انگیز به نظر می آیند.
به ازای هر تلویزیون سه بعدی، کتاب خوانهای دو صفحه ای و رایانه های فوق سبکی که در نمایشگاه CES در لاس وگاس ارائه می شود همیشه محصولات عجیب و شگفت انگیزی نیز وجود دارند که چشمگیر بوده و توجه تماشاگران را به خود جلب می کنند. نشریه تلگراف به برخی از این محصولات اشاره کرده است:
تلویزیونی خرس قطبی
شرکت Hannspree برای تولید تلویزیونهای منحصر به فردش از شهرت بالایی برخوردار است که یکی از مشهورترین آنها تلویزیونی به شکل یک سیب سرخ و درخشان است اما تلویزیون این شرکت که بدنه آن به شکل یک خرس قطبی ساخته شده است، شگفتی همه را در نمایشگاه CES برانگیخت. این تلویزیون که ویژه کودکان ساخته شده است، بدنی نرم و کرکی داشته و نمایشگر آن 19 اینچ است. با این حال انگیزه اصلی از ساخت این مدل اشاره به تلویزیونهای پرمصرف است که مصرف بالای آنها به گرمای جهانی دامن می زند و این پدیده به هیچ وجه برای خرسهای قطبی خبر خوشایندی نیست.

عجیب ترین محصولات یک نمایشگاه الکترونیکی!

آکاایران: عجیب ترین محصولات یک نمایشگاه الکترونیکی!


تلویزیون کلاهی
این ابداع جدید و بسیار غیر عادی کلاهی است که لبه آن تا حد بسیار غیر معمولی بلند در نظر گرفته شده است، و نوعی لایه پرده مانند از دور این لبه به پایین آویخته شده تا نوعی سینمای شخصی را برای کاربر خود به وجود آورد. کاربر می تواند گوشی آی فن خود را در جایگاه ویژه داخل این کلاه قرار داده و تصاویر آن را به دلیل تاریک بودن محیط داخل در ابعادی بزرگتر مشاهده کند.


دستکش های بازی بیگانه
این دستکش به گونه ای طراحی شده است که حسی مانند پوست دوم را به کاربر خود می دهد، حسگرهای زیادی سرتاسر این دستکش را فرا گرفته اند و می توان این دستکش را برای داشتن کلیدهای میانبر برنامه ریزی مجدد کرد. ایده طراحی این دستکش استفاده از سرانگشتان و لمس شست دست به جای فشار دادن مداوم کلیدهای صفحه کلید توسط کاربران بازی های رایانه ای بوده است به این شکل بازیکنان می توانند واکنشهای سریعتری از خود نشان دهند.


سیستم آموزش در دوران جنینی
تولید کنندگان این سیستم عجیب ادعا می کنند این ابزار که بر روی شکم زنان باردار قرار می گیرد، می تواند آغازگر توسعه توانایی های شناختی کودک در دوران جنینی شود. سیستم BabyPlus که باید دو بار در روز و هر بار به مدت یک ساعت مورد استفاده قرار گیرد دامنه ای از امواج صوتی مشابه ضربان قلب مادر را به وجود آورده و باعث تحریک هشیاری کودک می شود. به گفته سازندگان، این ابزار می تواند کودک را هشیار، تعاملی، دارای واکنش سریع و آرام نگاه دارد که در آینده این ویژگی ها به وی در گذراندن دوره های تحصیلی کمک خواهد کرد.

منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات