loading...
آکاایران:  

 سرویس GPRS همراه اول تا سه ماه دیگر راه اندازی میشود.به گزارش آکاایران: صاایران، برنده ی رسمی مناقصه ی GPRS؛
مدیرعامل ارتباطات سیار:
سرویس ها باید ظرف سه ماه راه اندازی شوند
خدماتGPRS در فاز اول برای دو میلیون مشترک ارایه می شود


شرکت صاایران پس از ارایه ی تعهدات لازم به عنوان برنده ی نهایی مناقصه ی ارایه ی سرویس GPRS شرکت ارتباطات سیار انتخاب و به مراجع مربوطه معرفی شد.
وحید صدوقی - مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار - در گفت وگو با خبرنگار سرویس ارتباطات خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، درباره ی سرانجام برنده ی مناقصه ی ارایه ی سرویس GPRS همراه اول که امکان دسترسی به اینترنت و ارسال صوت و تصویر را برای مشترکان تلفن همراه فراهم می کند، با بیان این مطلب اظهار کرد: پاکت های مناقصه یک ماه پیش باز شد و نیاز بود تا یک سری تعهدات از برنده ی این مناقصه اخذ شود؛ این روند در این مدت طی شده و تعهدات از شرکت صاایران به عنوان برنده ی مناقصه اخذ شد.

سرویس GPRS همراه اول تا سه ماه دیگر راه اندازی میشود.

آکاایران: سرویس GPRS همراه اول تا سه ماه دیگر راه اندازی میشود.


او افزود: این تعهد در خصوص مواردی از جمله اصلاح قیمت و تعهد برای اجرای پروژه بود که روز چهارشنبه دوم آبان ماه، از برنده دریافت شد و صاایران به صورت رسمی و به عنوان برنده برای ابلاغ به کمیسیون معاملات شرکت ارتباطات سیار اعلام شد.
صدوقی درباره ی این که شرکت ارتباطات سیار در جریان اجرای این پروژه چه تعهدات و تضمین هایی از شرکت مجری اخذ کرده تا انجام پروژه ی GPRS به بهترین شکل و بدون تاخیر انجام شود گفت: وقتی پاکت ها باز می شوند اولین اقدام کنترل تکمیل بودن اجزای قیمت است که این کار در این مناقصه انجام شد، همچنین در خود قرارداد زمان اجرا، مشخصات فنی مورد تعهد و زمان بندی که باید طی آن شبکه راه اندازی شود مشخص و نهایی شده است.
وی درباره ی این که شرکت صاایران در چه مدت باید نسبت به انجام تعهدات خود عمل کند و سرویس GPRS تا چه تاریخی برای مشترکان ارتباطات سیار فعال خواهد شد خاطر نشان کرد: زمان ارایه ی سرویس از زمان ارجاع سفارش که روز چهارشنبه بوده، سه ماه است؛ صاایران باید بتواند در مدت سه ماه نسبت به ارایه ی سرویس در تهران اقدام و طبق زمان بندی طی پنج ماه نسبت به راه اندازی آن در کل کشور اقدام کند.
مدیر عامل شرکت ارتباطات سیار در پایان خاطر نشان کرد: ارایه ی این سرویس در مرحله ی اول برای دو میلیون مشترک تلفن همراه پیش بینی شده است.

منبع خبر : ایسنا - http://isna.ir/Main/NewsView.aspx?ID=News-1021959منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

راه اندازی اینترنت همراه اول

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات