افزایش ظرفیت اینترنت در ایران

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد افزایش ظرفیت اینترنت در ایران ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 افزایش ظرفیت اینترنت در ایرانبه گزارش آکاایران: محمدباقر ظهوری فر با بیان اینکه ارتباط مستقیم فیبرنوری میان ایران با عراق، افغانستان و کویت به تازگی برقرار شده است افزود:مذاکرات لازم به منظور فراهم آوردن این ارتباط میان ایران و کشورهای پاکستان و عمان نیز در حال انجام است...


مدیرعامل شرکت ارتباطات زیرساخت گفت:بزودی و به منظور افزایش ظرفیت ارتباطات بین الملل اینترنت کشور با نصب تجهیزات از دو مسیر کویت و آذربایجان 16 STM1 جدید به ظرفیت قبلی افزوده می شود.

افزایش ظرفیت اینترنت در ایران
,افزایش ظرفیت اینترنت در ایران, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: افزایش ظرفیت اینترنت در ایران


محمدباقر ظهوری فر با بیان اینکه ارتباط مستقیم فیبرنوری میان ایران با عراق، افغانستان و کویت به تازگی برقرار شده است افزود:مذاکرات لازم به منظور فراهم آوردن این ارتباط میان ایران و کشورهای پاکستان و عمان نیز در حال انجام است.
وی با اشاره به اینکه هم اکنون همه نقاط مرزی کشور از طریق مسیرهای فیبرنوری به شبکه زیرساخت متصل است گفت:در حال حاضر بیشتر ترافیک شبکه از طریق فیبرنوری جابجا می شود در حالیکه در سال 68 فقط دو درصد از این ترافیک به کمک فیبرنوری منتقل میشد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر با استفاده از 32 STM1 ، ارتباط اینترنت از دو مسیر جنوب و شمال غرب کشور تامین می شود خاطر نشان کرد: شرکت ارتباطات زیرساخت آمادگی لازم برای تأمین نیاز همه دستگاه های متقاضی استفاده از شبکه فیبرنوری کشور را دارد.
به گفته مدیر عامل شرکت ارتباطات زیر ساخت تقاضای استفاده از امکانات موجود ارتباطات بین الملل اینترنت به اندازه ظرفیت ایجاد شده وجود ندارد.

منبع خبر : فردا نیوز - http://www.fardanews.com/show/?id=42543منبع :

افزایش ظرفیت اینترنت در ایران گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات