loading...
آکاایران:  

 N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)به گزارش آکاایران: نوکیا N82 بشما امکان می دهد تا با جست وجو در پیرامون خود، راهتان را با استفاده از ابزارهای جهت یابی و ناوبری بیابید، سفرتان را با تصاویری با کیفیت ثبت نموده و نهایتاً این اطلاعات را با تنها یک کلیک بر روی وب آپلود نموده و با دوستانتان باشتراک بگذارید...


گوشی مالتی مدیا و هوشمند جدید نوکیا مجهز به امکانات A-GPS به همراه نقشه های از پیش نصب شده توسط Nokia Maps ، دوربین 5 مگا پیکسلی با فلاش زنون و لنز کارل زایس و امکانات اتصالی Wi-Fi به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

گوشی جدید

آکاایران: N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)


نوکیا از جدیدترین کامپیوتر مولتی مدیای خود بنام N82 رونمایی کرد.
این گوشی برای مقاصدی همچون عکسبرداری، جهت یابی و اتصال به اینترنت طراحی شده است.
وجود ابزارهایی برای یافتن مکان ها و ذخیره آنان و داشتن توانائی باشتراک گذاری این اطلاعات بطور همزمان و همچنین فراهم ساختن تجربه ای متفاوت برای دوستداران عکاسی از نکاتی هستند که این گوشی را از دیگر رقبا متمایز می سازند.
نوکیا N82 بشما امکان می دهد تا با جست وجو در پیرامون خود، راهتان را با استفاده از ابزارهای جهت یابی و ناوبری بیابید، سفرتان را با تصاویری با کیفیت ثبت نموده و نهایتاً این اطلاعات را با تنها یک کلیک بر روی وب آپلود نموده و با دوستانتان باشتراک بگذارید.
معرفی ویژگی A-GPS ، دوربین 5 مگاپیکسل، فلاش زنون، لنز کارل زایس و اتصال به اینترنت به همراه دیگر امکانات چندرسانه ای که در تمامی مدل های سری N موجود است موجب می شود تا N82 به گوشی مبدل شود که همه چیز را یکجا به همراه دارد.

منبع خبر : عصر ایران - http://asriran.com/view.php?id=31800منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات