N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات) ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)به گزارش آکاایران: نوکیا N82 بشما امکان می دهد تا با جست وجو در پیرامون خود، راهتان را با استفاده از ابزارهای جهت یابی و ناوبری بیابید، سفرتان را با تصاویری با کیفیت ثبت نموده و نهایتاً این اطلاعات را با تنها یک کلیک بر روی وب آپلود نموده و با دوستانتان باشتراک بگذارید...


گوشی مالتی مدیا و هوشمند جدید نوکیا مجهز به امکانات A-GPS به همراه نقشه های از پیش نصب شده توسط Nokia Maps ، دوربین 5 مگا پیکسلی با فلاش زنون و لنز کارل زایس و امکانات اتصالی Wi-Fi به زودی به بازار عرضه خواهد شد.

N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)
,N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات), سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات)


نوکیا از جدیدترین کامپیوتر مولتی مدیای خود بنام N82 رونمایی کرد.
این گوشی برای مقاصدی همچون عکسبرداری، جهت یابی و اتصال به اینترنت طراحی شده است.
وجود ابزارهایی برای یافتن مکان ها و ذخیره آنان و داشتن توانائی باشتراک گذاری این اطلاعات بطور همزمان و همچنین فراهم ساختن تجربه ای متفاوت برای دوستداران عکاسی از نکاتی هستند که این گوشی را از دیگر رقبا متمایز می سازند.
نوکیا N82 بشما امکان می دهد تا با جست وجو در پیرامون خود، راهتان را با استفاده از ابزارهای جهت یابی و ناوبری بیابید، سفرتان را با تصاویری با کیفیت ثبت نموده و نهایتاً این اطلاعات را با تنها یک کلیک بر روی وب آپلود نموده و با دوستانتان باشتراک بگذارید.
معرفی ویژگی A-GPS ، دوربین 5 مگاپیکسل، فلاش زنون، لنز کارل زایس و اتصال به اینترنت به همراه دیگر امکانات چندرسانه ای که در تمامی مدل های سری N موجود است موجب می شود تا N82 به گوشی مبدل شود که همه چیز را یکجا به همراه دارد.

منبع خبر : عصر ایران - http://asriran.com/view.php?id=31800منبع :

N82 گوشی جدید نوکیا(عکس+خصوصیات) گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران

اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تبلیغات