loading...
آکاایران:  

 سال گذشته روزانه سه هزار ویروس مخرب اینترنتی تولید شدبه گزارش آکاایران: بر اساس تحقیقات انجام شده توسط شرکت های امنیتی، درسال گذشته میلادی به طور متوسط روزانه بیش از سه هزار کد مخرب کاملا جدید و ناشناخته خلق و در شبکه جهانی وب پراکنده شده است...


بر اساس تحقیقات انجام شده توسط شرکت های امنیتی، درسال گذشته میلادی به طور متوسط روزانه بیش از سه هزار کد مخرب کاملا جدید و ناشناخته خلق و در شبکه جهانی وب پراکنده شده است.

سال گذشته روزانه سه هزار ویروس مخرب اینترنتی تولید شد

آکاایران: سال گذشته روزانه سه هزار ویروس مخرب اینترنتی تولید شد


به گزارش پایگاه اینترنتی آنتی ویروس پاندا، این مساله نشان دهنده عزم خرابکاران اینترنتی در انتشار هرچه بیشتر آلودگی های رایانه ای ست.
در عین حال افزایش کدهای مخرب جدید به منظور هدف قرار دادن مستقیم شرکت های امنیتی و سردرگم کردن آنها در میان بدافزارهایی است که نیازمند بررسی و تولید ضد ویروس منحصر به فرد خود هستند.
از آنجا که لابراتوارهای امنیتی بزرگترین مانع در انجام فعالیت مجرمانه در اینترنت محسوب می شوند، بهترین اقدام برای مشغول نگاه داشتن آنها و ادامه کارهای غیرقانونی در اینترنت، انتشار هرچه بیشتر کدهای مخرب و بدافزارهای رایانه ای کاملا جدید است.
تعداد ویروس های کاملا جدیدی که در سال ‪ ۲۰۰۷‬میلادی منتشر شده اند نسبت به سال ‪ ،۲۰۰۶‬بیش از ‪ ۸۰۰‬درصد افزایش داشته است و این درحالی است که این رقم برای سال ‪ ۲۰۰۶‬نسبت به سال ‪ ،۲۰۰۵‬تنها ‪ ۱۷۲‬درصد بوده است.
این بدان معناست که با توجه به استفاده روزافزون از فناوری های نوین برای خلق و انتشار بدافزارها، شبکه جهانی وب در سال های آتی شاهد یک انفجار ویروسی بزرگ خواهد بود که آن را با یک معضل جدی مواجه می کند.

منبع خبر : ایرنا - https://www2.irna.ir/fa/news/view/menu-279/8610263207162653.htmمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات