اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیک

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیک ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیکبه گزارش آکاایران: کورس رقابتی کارت های گرافیکی...


در کورس رقابتی کارت های گرافیکی، شرکت اسپارکل می خواهد محصول جدیدی را عرضه کند که از قابلیت ویژه ای به نام Display Port بهره می برد.

گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیک
,گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیک, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیکدر کورس رقابتی کارت های گرافیکی، شرکت اسپارکل می خواهد محصول جدیدی را عرضه کند که از قابلیت ویژه ای به نام Display Port بهره می برد. کارت گرافیک GeForce 8800 GT DisplayPort جدید این شرکت دارای یک پورت HDMI نسخه 3/1 است که امکان اتصال کارت را به تلویزیون های پیشرفته HD فراهم می کند. با وجود این رابط امکان مشاهده تصاویر در دقت 1920 در 1080 پیکسل به صورت Progressive وجود دارد.
این کارت گرافیک از فناوری ساخت 65 نانومتری استفاده می کند و قابلیت پشتیبانی از DirectX10 را دارد. پشتیبانی از باس PCI Express 2.0 و 112 واحد پردازش جریانی از دیگر قابلیت های این کارت گرافیک هستند. در ضمن خبرهایی از جبهه AMD و ATI نیز مبنی بر عرضه چیپ ست های جدید R700 در اواسط سال جدید میلادی به گوش رسیده است.


منبع خبر : مجله شبکه - http://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1003380منبع :

گرم شدن دوباره رقابت در بازار کارت گرافیک گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات