آکاایران:  

 فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی به علت تخلف انتخاباتیبه گزارش آکاایران: دادستان عمومی و انقلاب تهران از فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی داخلی به علت ارتکاب تخلف انتخاباتی خبر داد ...


دادستان عمومی و انقلاب تهران از فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی داخلی به علت ارتکاب تخلف انتخاباتی خبر داد .
سعید مرتضوی در مصاحبه با خبرنگار واحد مرکزی خبر در این باره گفت : هدف این پایگاهها مسموم کردن فضای انتخاباتی بود که توقیف و فیلتر شدند .

فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی به علت تخلف انتخاباتی

آکاایران: فیلتر شدن پنج پایگاه اینترنتی به علت تخلف انتخاباتی


وی افزود : قبل از فیلتر شدن، تذکراتی به این پایگاهها داده شد اما اعتنائی به تذکرات نشد و دادسرا اقدام به فیلتر این پایگاهها کرد .
مرتضوی با اشاره به اختصاص دو شعبه بازپرسی در دادسرای کارکنان دولت برای رسیدگی به جرایم مطبوعاتی مرتبط با انتخابات و دوشعبه بازپرسی برای جرایم عمومی و عادی انتخاباتی گفت : موارد اعلام جرم و یا شکایت ،به این شعب ارسال و خارج از نوبت رسیدگی می شود .
وی فعال شدن دفتر اینترنت دادسرا برای رسیدگی به مسائل پایگاههای اینتر نتی به صورت تخصصی و فعال شدن واحد اطلاعات قضائی مطبوعات را از اقدامات دادسرا در خصوص انتخابات اعلام کرد .
دادستان عمومی و انقلاب تهران با بیان اینکه تمام موارد تخلف انتخاباتی که در قانون جرم محسوب شده به محض ارجاع به این شعب به سرعت رسیدگی می شود گفت : برخی از پایگاههای اینترنتی بی نام و نشان و افرادی راکه مشی آنها شایعه سازی علیه برخی از کاندیداها و تهمت و افترا به آنان و ناسالم کردن فضای انتخاباتی است، شناسائی و این پایگاهها را فیلتر می کنیم .
مرتضوی افزود : در روزهای آینده که فعالیت تبلیغاتی بیشتر می شود فعالیت این شعب و واحد اینترنت و اطلاعات قضائی مطبوعاتی نیز بیشتر می شود تا به سرعت به شکایات رسیدگی کنیم .

منبع خبر : آفتاب - https://www.aftabnews.ir/vdcfcjdw6xdxe.htmlمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات