آکاایران:  

 معرفی خدمات جدید یاهو در سبیت ۲۰۰۸به گزارش آکاایران: شرکت یاهو در نمایشگاه سبیت از راه اندازی سرویس جدیدی با نام Yahoo! onePlace خبر داد. یاهو این خدمات را یک انقلاب در راهبردهای مدیریت محتوای موبایل می نامد...


شرکت یاهو در نمایشگاه سبیت از راه اندازی سرویس جدیدی با نام Yahoo! onePlace خبر داد. یاهو این خدمات را یک انقلاب در راهبردهای مدیریت محتوای موبایل می نامد.

شرکت یاهو در نمایشگاه سبیت از راه اندازی سرویس جدیدی با نام Yahoo! onePlace (عکس 1) خبر داد و افزود که خدمات مذکور یک انقلاب در راهبردهای مدیریت محتوای موبایل محسوب می شود.

معرفی خدمات جدید یاهو در سبیت ۲۰۰۸

آکاایران: معرفی خدمات جدید یاهو در سبیت ۲۰۰۸


بنابر اظهار مسئولان یاهو، کاربران می توانند توسط onePlace ، انبوهی از محتوا را در یک جا گردآورده و سپس آن را بسته به نیاز خود سفارشی نمایند. سیستم هوشمند onePlace از میان اطلاعات گردآوری شده آنهایی را که منطبق بر نیاز کاربر است انتخاب می کند و همانگونه که او می خواهد آنها را نشان می دهد.
از طریق ابزار bookmarks بر روی مرورگر می توان به محتوا پیوند داد و سپس همه چیز اعم از مجموعه ها و تگها به طور خودکار بروز شده یا به مجموعه سفارشی شده(customized collection) کاربر منتقل می شوند.
Yahoo! oneConnect (عکس 2) و گسترش Go 3.0 (عکس 3) از دیگر خبرهای مربوط به این شرکت است که در سبیت اعلام شد. توسط خدمات Yahoo! oneConnect می توان با ابزار و خدمات ارتباطی دلخواه از جمله پیغام رسانی فوری ، متن ، ایمیل و شبکه های اجتماعی ارتباط موبایل برقرار نمود.

معرفی خدمات جدید یاهو در سبیت ۲۰۰۸


Yahoo! Go 3.0 نیز خدماتی است که توسط آن می توان به طور رایگان به ارسال و دریافت ایمیل ، آپلود نمودن عکس ، دانلود نمودن نقشه ، دریافت اخبار و غیره پرداخت.

معرفی خدمات جدید یاهو در سبیت ۲۰۰۸


یاهو زمان آغاز به کار Yahoo! onePlace را همزمان با Yahoo! oneConnect و در سه ماهه دوم سال جاری میلادی اعلام نمود که گفته می شود صدها نوع تجهیزات و انواع مرورگرهای موبایل در دنیا با آن سازگار خواهند بود.

منبع خبر : مجله شبکه - https://www.shabakeh-mag.com/Articles/Show.aspx?n=1003429منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات