حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریوربه گزارش آکاایران: معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار افزود: پس از انجام مراحل عیب یابی فنی این نرم افزار بخش عملیاتی آن آغاز می شود و با تشخیص ناموفق بودن پیام، هزینه آن درفیش پرداختی مشتری قرار نمی گیرد...


معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار ازحذف هزینه sms های ناموفق از فیش پرداخت مشتریان تا قبل از فرارسیدن نیمه اول سال جاری خبر داد.

حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور
,حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور


محمد مهدی عطوفی گفت: نرم افزار تشخیص sms های ناموفق بر روی سیستم نصب شده و مراحل تست فنی آن در حال انجام است.
معاون بازاریابی و امور مشتریان شرکت ارتباطات سیار افزود: پس از انجام مراحل عیب یابی فنی این نرم افزار بخش عملیاتی آن آغاز می شود و با تشخیص ناموفق بودن پیام، هزینه آن درفیش پرداختی مشتری قرار نمی گیرد.
وی اظهارداشت: یکی از مسائل مورد بررسی در این طرح، عمل نمودن این نرم افزار بر روی کلیه گوشی های تلفن همراه موجود در بازار است که با حصول اطمینان از این بخش، روند اجرایی شدن این طرح آغاز می شود.
عطوفی خاطر نشان کرد: این اقدام در راستای افزایش سطح کیفی خدمات تلفن همراه انجام می شود و با عملیاتی شدن آن برخی هزینه های زائد از لیست پرداخت مشتریان حذف می گردد.

منبع خبر : عصرایران - http://asriran.com/view.php?id=42932منبع :

حذف هزینه sms های ناموفق تا شهریور گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات