آکاایران:  

 فروش زندگی بر روی اینترنتبه گزارش آکاایران: یک مرد استرالیایی در اقدامی عجیب و نادر در حالی زندگی خود را بر روی سایت eBay به حراج گذاشته که مبلغ این مزایده تا این لحظه به مرز 300 هزار دلار رسیده است...


یک مرد استرالیایی در اقدامی عجیب و نادر در حالی زندگی خود را بر روی سایت eBay به حراج گذاشته که مبلغ این مزایده تا این لحظه به مرز 300 هزار دلار رسیده است.

فروش زندگی بر روی اینترنت

آکاایران: فروش زندگی بر روی اینترنت


وی که Ian Usher نام دارد و اصالتاً انگلیسی است در جریان این مزایده، منزل، اثاثیه، وسایل برقی، موتور سیکلت، ماشین، جت اسکی و از همه عجیب تر معرفی فرد خریدار به خانواده و فامیل و همچنین یک دوره آزمایشی دو هفته ای در مقام شغل فعلی خود که فروشندگی در یک فروشگاه فرش فروشی می باشد را برای فروش عرضه داشته است.
وی این تصمیم را پس از اینکه همسرش او را بعد از دوازده سال زندگی مشترک ترک کرد اتخاذ نمود و تمام زندگیش را برای فروش بر روی سایت eBay قرار داد.
Ian در وب سایت خود آورده است: «با وجود اینکه زندگی من خیلی شلوغ شده و از این بابت به حد اشباع رسیده ام ولی هنوز هم بسیار بسیار زیاد دلتنگ همسرم می باشم. تمام وسایل و اثاثیه منزل من یادآور خاطرات زیبای ایام خوبی است که ما با یکدیگر سپری نمودیم.»
«حالا وقت آن است که از همۀ اینها دل بکنم و خودم را برای ماجراهای بزرگ بعدی و آنچه در انتظارم است آماده سازم. فکر می کنم که من فقط دچار اندکی بحران میانسالی شده ام!»
این مرد تصمیم گرفته که بجز لباس هایی که بر تن دارد تنها گذرنامه اش را به همراه برداشته و سپس به طرف نزدیک ترین فرودگاه رفته و با اولین پروازی که آنجا را ترک می کند به مقصدی نامعلوم عزیمت نماید.
این برای اولین باری است که شخصی بر روی یکی از سایت های خرده فروشی یا حراجی اقدام به فروش تمام زندگی و جایگاه شغلی اش می نماید.

منبع خبر : ایتنا - https://www.itna.ir/archives/news/010283.phpمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات