آکاایران:  

 حقه مایکروسافت برای پی بردن به میزان کارآیی ویندوز ویستابه گزارش آکاایران: شرکت مایکروسافت برای مطلع شدن از نقاط ضعف و قوت ویندوز ویستا و میزان رضایت کاربران از آن دست به اجرای ابتکار عمل جالبی زده است...


به گزارش efluxmedia، این شرکت از برخی از کاربران ویندوز XP در سان فرانسیسکو خواست نسخه جدیدی از ویندوز که نام موقت Mojave برای آن انتخاب شده را دریافت نمایند و پس از استفاده نقاط ضعف و وقوت و میزان رضایت خود از این سیستم عامل را به اطلاع مایکروسافت برسانند.

ویندوز ویستا

آکاایران: حقه مایکروسافت برای پی بردن به میزان کارآیی ویندوز ویستا


پس از انجام این آزمایش و بررسی ویندوز جدید مشخص شد که اکثر کاربران از کارآیی آن اظهار رضایت می کنند، اما نکته ای که مایکروسافت به آن اشاره نکرده بود آن بود که این ویندوز در واقع همان ویندوز ویستاست و ویندوز Mojave وجود خارجی ندارد.
علیرغم آنکه این آزمایش از نظر مایکروسافت به معنای موفقیت ویندوز ویستاست، اما کارشناسان معتقدند در آزمایش مذکور نکاتی که نقطه ضعف ویندوز ویستا محسوب می شوند گنجانده نشده بود.
از جمله مهم ترین این نکات می توان به ناسازگاری ویستا با نرم افزارها و سخت افزارهای پرطرفدار دیگر شرکت ها اشاره کرد.
وجود همین مشکل موجب شده که تنها 10 درصد شرکت های تجاری در ایالات متحده از ویندوز ویستا استفاده کنند و ناظران بازار معتقدند مایکروسافت برای ارتقای جایگاه این ویندوز باید استراتژی تجاری خود را تغییر دهد.

منبع خبر : فارس نیوز - http://www.farsnews.com/newstext.php?nn=8705090307منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات