آکاایران:  

 عرضه ارزان ترین مادربرد DDR3به گزارش آکاایران: این مادربرد که با استفاده از چیپ ست های سری P45 تولید شده است، علاوه بر پشتیبانی از حافظه ی پر سرعت DDR3 از جدید ترین پردازنده های اینتل با فرکانس گذرگاه 1333 مگاهرتزی نیز پشتیبانی کرده و به همین دلیل یکی از کاملترین پلاتفورم های موجود برای پشتیبانی از سری پردازنده های Core 2 است...


با عرضه مدل EP45T-DS3R از طرف گیگابایت حافظه های DDR3 بالاخره به دنیای سیستم های میان قیمت وارد شدند.

عرضه ارزان ترین مادربرد DDR3

عرضه ارزان ترین مادربرد DDR3 -آکاعرضه ارزان ترین مادربرد DDR3

آکاایران: عرضه ارزان ترین مادربرد DDR3


به گزارش گیگابایت،شرکت گیگابایت که یکی از سازندگان مادربردها و چیپ ست ها در دنیا است، به تازگی ارزان قیمت ترین مادربرد خود را با پشتیبانی از حافظه های DDR3 1900 مگاهرتزی به بازار معرفی کرد.
این مادربرد که با استفاده از چیپ ست های سری P45 تولید شده است، علاوه بر پشتیبانی از حافظه ی پر سرعت DDR3 از جدید ترین پردازنده های اینتل با فرکانس گذرگاه 1333 مگاهرتزی نیز پشتیبانی کرده و به همین دلیل یکی از کاملترین پلاتفورم های موجود برای پشتیبانی از سری پردازنده های Core 2 است.
تا پیش از این، پشتیبانی از حافظه های DDR3 مختص مادربردهای گران قیمت و با کارایی بالا بود و به همین دلیل سطح وسیعی از کاربران که دارای توانایی مالی بالایی نیستند قادر به استفاده از مزایای این تکنولوژی جدید نبودند. اما با کاهش قیمت های جهانی حافظه های DDR3 و ورود آن ها به بازار سیستم های میان قیمت، سازندگان مختلفی تصمیم به پشتیبانی از آن ها در محصولات میان قیمت گرفته اند. اما در نهایت گیگابایت به عنوان تنها شرکتی شناخته می شود که تا کنون محصولی را در این رده تولید و به بازار عرضه کرده است.
بر همین اساس انتظار می رود با کاهش بیشتر قیمت حافظه های DDR3 و نیاز به کارایی بالاتر در سیستم های میان قیمت، این محصولات تا پایان سال جاری حضور پر رنگ تری در بازار کامپیوترهای میان قیمت پیدا کنند.
این مادربرد یک محصول کاملا اقتصادی به شمار می رود. چرا که علاوه بر توانایی و قدرت نسبتا بالایی که دارد، دارای قیمت بسیار مناسبی نیز هست.
این مادربرد از پیکره بندی RAID 0 , RAID 1 , RAID 5 و RAID 10 نیز پشتیبانی می کند.

منبع خبر : عصرایران - https://asriran.com/fa/pages/?cid=52672منبع :

islamic republic news agency

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات