آکاایران:  

 فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنیدبه گزارش آکاایران: خدمات Backup آنلاین در حال گسترش است به ویژه از آن جهت که کاری بسیار سریع و ساده است. شرکت های متعددی این خدمت را هم برای شرکت ها و هم برای افراد ارائه می دهند. قیمت ها رو به کاهش است و امکانات رو به گسترش.


خدمات Backup آنلاین در حال گسترش است به ویژه از آن جهت که کاری بسیار سریع و ساده است. شرکت های متعددی این خدمت را هم برای شرکت ها و هم برای افراد ارائه می دهند. قیمت ها رو به کاهش است و امکانات رو به گسترش.
ایده پشت این خدمت بسیار ساده است. کاربر یک نرم افزار نصب می کند، برنامهء زمانی اش را انتخاب می کند و اطمینان حاصل می کند که در زمان مقرر به اینترنت متصل باشد. نرم افزار صرفاً فایلهای جدید را بارگزاری می کند و صرفاً تغییرات مورد نیاز از زمان بارگزاری قبلی را اعمال می نماید.
تا زمانی که کارت اعتباری داشته باشید جای نگرانی نیست و تازه در صورتی که کارت اعتباری هم نداشته باشید شرکت هایی مثل idrive.com و box.net خدمات مجانی ارائه می دهند.

فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید

فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید -آکافایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید

آکاایران: فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید


سایت Mozy اجازه می دهد اطلاعات خود را بر روی اینترنت قرار دهید.
بیشتر رقابت در حال حاضر بر سر حجم داده و قیمت است. شرکت هایی از قبیل Mozy و Carbonite حجم نامحدود دیسک را با قیمتی ثابت در اختیار شما قرار می دهند که در حال حاضر برابر با 4.95 دلار در ماه یا 50 دلار به طور سالانه می باشد. رقبا به این سبک از قیمت گذاری اعتراض دارند و می گویند که این خدمات از سرعت پایین اینترنت استفاده می کنند تا کاربران نتوانند حداکثر اطلاعات ممکن را بارگزاری کنند. البته راهی برای تایید صحت و یا عدم صحت این ادعا وجود ندارد چون کاربرانی که در منزل هستند به هر حال قادر به بارگزاری حجم بالای اطلاعات نیستند. آنها قاعدتاً نامه ها، فایل های کوچک و یا تصاویر را backup می گیرند.
شرکت ها در حال تشخیص نیازهای مختلف بازار هستند و با استفاده از امکانات پیشرفته سعی در تامین این نیازها دارند. برخی با فروشندگان سخت افزار همکاری می کنند و به عنوان خدمات جانبی امکانات نگهداری اطلاعات در اینترنت را به کاربران می دهند. از بعد امنیتی نیز، کاربرانی که خواهان امکانات پیشرفته هستند می توانند اطلاعات خود را قبل از بارگزاری کدگذاری کنند و سپس برروی اینترنت قرار دهند. کلمهء رمز نیز به طور محلی بر روی کامپیوتر کاربر نگهداری می شود. اگر رمز عبور خود را فراموش کنید دیگر به اطلاعات دسترسی نخواهید داشت.
این خدمات به ویژه برای افرادی که زیاد مسافرت می کنند بسیار مفید است. در عین حال افرادی که از لحاظ فیزیکی امنیت زیادی ندارند نیز قادرند از این سایت ها کمک بگیرند.

فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید

فایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید -آکافایل های خود را بر روی اینترنت Backup کنید


منبع خبر : همکاران سیستم - https://www.systemgroup.net/web/guest/itnewsfeed/journal_content/56/10099/76472منبع :

شیراز اخبار

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات