آکاایران:  

 عملکرد جدید گوگل در جستجوی خبر و عکسبه گزارش آکاایران: این عملکرد جدید بر روی مقالات و یا فیلمهای کوتاهی که مستقیما در لوگو عرضه می شود زوم می کند و می تواند آنها به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه و حتی یک دهه در ستونهای مجزا مرتب کند...


محققان لابراتوار گوگل دو عملکرد جدید را را برای جستجوی تصاویر و اخبار ارائه کردند.

عملکرد جدید گوگل در جستجوی خبر و عکس

آکاایران: عملکرد جدید گوگل در جستجوی خبر و عکس


این دو عملکرد جدید "تصاویر مشابه" (similar images) و "اخبار خط زمان گوگل" (google news timeline) نام دارند.
عملکرد "تصاویر مشابه" با توجه به کلمات کلیدی تصاویر مشابه را با توجه به اولویت شباهت به ترتیب دسته بندی کرده و آنها را به عنوان نتایج جستجو ارائه می کند.
این درحالی است که سرویس جدید جستجوی اخبار امکان جمع کردن و دسته بندی اخبار را بر اساس اهمیت لوگو و تاریخ فراهم می کند و تعداد زیادی از اخبار مشابه را بر پایه این دسته بندی اهمیت از منابع مختلف روزنامه ها، خبرگزاریها و بلاگها نشان می دهد.
این عملکرد جدید بر روی مقالات و یا فیلمهای کوتاهی که مستقیما در لوگو عرضه می شود زوم می کند و می تواند آنها به صورت روزانه، هفتگی، ماهانه، سالانه و حتی یک دهه در ستونهای مجزا مرتب کند.
براساس گزارش نیویورک تایمز، در این خصوص "آر. جی پیتمن" مدیر تولیدات گوگل اظهار داشت: "نمی دانیم که این صنعت و اقتصاد ما به کجا می روند اما می دانیم که گوگل به نوآوریهای خود ادامه می دهد."

منبع خبر : عصر ایران - https://www.asriran.com/fa/pages/?cid=70329منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات