آکاایران:  

 بسته شدن سایت یاهو ۳۶۰ تا ۲ ماه دیگربه گزارش آکاایران: بعد از تقریباً ۲ سال بدون پشتیبان ماندن، در نهایت یاهو تصمیم به بستن کامل خدمات وبلاگ و سایت اجتماعی معروف خود یعنی یاهو ۳۶۰ در ۱۳ ماه ژوئیه گرفت...


بعد از تقریباً ۲ سال بدون پشتیبان ماندن، در نهایت یاهو تصمیم به بستن کامل خدمات وبلاگ و سایت اجتماعی معروف خود یعنی یاهو ۳۶۰ در ۱۳ ماه ژوئیه گرفت.

حجم مجاز برای ارسال از طریق یاهو

بسته شدن سایت یاهو ۳۶۰ تا ۲ ماه دیگر

آکاایران: بسته شدن سایت یاهو ۳۶۰ تا ۲ ماه دیگر


در طول چهار سال حضور، این سایت هرگز از نسخه آزمایشی (Beta) خود خارج نشد.
در ایمیلی که برای کاربران آمده است، یاهو گفته ” ما به صورت رسمی در حال بستن سایت یاهو ۳۶۰ در تاریخ ۱۳ ژوئیه ۲۰۰۹ هستیم برای تمرکز بیشتر برای ساختن پروفایل جدید، فضایی که شما در آن می توانید با کسانی که نیاز دارید ارتباط برقرار کنید. بنابراین شما باید قبل از این ماه تمامی اطلاعات ۳۶۰ خود را به پروفایل جدید انتقال دهید. بعد از ۱۳ ژوئیه ۲۰۰۹ اطلاعات موجود شما در سایت ۳۶۰ قابل دستیابی نخواهد بود. ”
یاهو ۳۶۰ در مارس ۲۰۰۵ شروع به کار نمود. این سایت هرگز در آمریکا سایت بزرگی نشد و بعد از ماه اکتبر ۲۰۰۷ یاهو تصمیم به توقف پشتیبانی از این سایت را گرفت.
این خبر بسیار ناراحت کننده ای است برای کسانی که بر روی یاهو ۳۶۰ وبلاگ نویسی می کردند، یاهو راه حل های خود را برای ذخیره و یا انتقال وبلاگ کاربران به سایت های دیگر را در قالب آموزشی در این آدرس قرار داده است.
ایرانیان زیادی نیز از این امکان یاهو برای ارتباط با دوستان خود استفاده می کردند که اینک باید به دنبال راه حل جدیدی باشند که ممکن است یاهو پیش پای آنها قرار دهد.

منبع خبر : وین بتا - https://www.winbeta.net/?p=1057منبع :


شما احتمالا با جستجوی کلمات زیر وارد مقاله شده اید چنانچه مطلب مرتبط با جستجوی شما نبوده همان کلمه را در جستجوی سایت وارد کنید

حجم مجاز برای ارسال از طریق یاهو

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات