ویروس تروجان یا ویندوز 7

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد ویروس تروجان یا ویندوز 7 ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 ویروس تروجان یا ویندوز 7به گزارش آکاایران: خلافکاران سایبر در حال حاضر نسخه ای را از این ویندوز منتشر کرده اند که شامل چیزی شبیه فایل ست آپ برای سیستم عامل است، اما در واقع به جای آن یک تروجان را در رایانه کاربران قرار می دهد...


ویروس تروجان یا ویندوز 7
,ویروس تروجان یا ویندوز 7, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: ویروس تروجان یا ویندوز 7


ازخبرگزاری اتریش از واشنگتن، آژانس فدرال آلمان در امور امنیت فن آوری اطلاعات (BSI) در بن اعلام کرد، به این دلیل چنین اتفاقی افتاده که خلافکاران سایبر در حال حاضر نسخه ای را از این ویندوز منتشر کرده اند که شامل چیزی شبیه فایل ست آپ برای سیستم عامل است، اما در واقع به جای آن یک تروجان را در رایانه کاربران قرار می دهد.
این آژانس اطلاعات خود را از گزارش شرکت امنیتی فن آوری اطلاعاتی ترند میکرو (Trend Micro) به دست آورده است.
این تروجان می تواند رایانه هایی دارای سیستم عامل ویندور 98، ME، NT، 2000، XP، و Server 2003 را آلوده کند. این فایل در دایرکتوری Temp ذخیره شده و ظاهر یک فایل قدیمی سیستمی را به خود می گیرد که تاریخ ایجاد آن 27 آوریل 2003 است.
ویندوز 7 در حال حاضر در مرحله انتشار داوطلبانه قرار دارد. این تازه ترین مرحله توسعه پیش از انتشار نسخه تجاری آن است که انتظار نمی رود زودتر از سه ماهه نخست سال 2010 روی دهد.

منبع خبر : کمیاب - http://kamyabnews.com/fa/pages/?cid=7731منبع :

ویروس تروجان یا ویندوز 7 گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات