آکاایران:  

 گوگل، موتور جستجوگر خود با معماری جدید را امتحان کردبه گزارش آکاایران: شیطنت های مایکروسافت و یاهو که در نهایت باعث شد موتور جستجوی یاهو مجهز به قدرت Bing شود ظاهراً باعث گردید دنیای تکنولوژی برای چند روزی هم که شده غولی به نام گوگل و برنامه های آینده آن برای موتور جستجوگرش را فراموش نماید...


گوگل | موتور جستجوگر خود با معماری جدید را امتحان کرد

آکاایران: گوگل، موتور جستجوگر خود با معماری جدید را امتحان کرد


شیطنت های مایکروسافت و یاهو که در نهایت باعث شد موتور جستجوی یاهو مجهز به قدرت Bing شود ظاهراً باعث گردید دنیای تکنولوژی برای چند روزی هم که شده غولی به نام گوگل و برنامه های آینده آن برای موتور جستجوگرش را فراموش نماید.
با وجود آنکه همواره از گوگل به عنوان جدیترین رقیب نام برده شده اما کمتر خبری پیرامون برنامه های آینده این کمپانی منتشر شده است. هم اکنون، وب سایت Mashable یک خبر غیر منتظره در رابطه با گوگل را منتشر ساخته است. گوگل در حال توسعه موتور جستجوگر خود است که از پایه مهندسی مجدد (re-engineered) شده است.
سایت تخصصی این نسخه از جستجوگر گوگل از روز گذشته در اختیار عموم قرار گرفته است.
به گفته گوگل، در طی چند ماه گذشته، یک تیم بزرگ از گوگلی ها بر روی این پروژه به صورت مخفی کار می کرده اند. در حقیقت آنها موفق شده اند معماری نسل آینده موتور جستجوگر گوگل را طراحی نمایند. حداقل مواردی را که می توان پیرامون این نگارش جدید بیان داشت عبارتند از دقت بیشتر در بارگذاری اطلاعات و سرعت بیشتر ایندکس نمودن صفحات وب.
سایت جدید در نظر گرفته شده توسط گوگل برای این پروژه از نظر ظاهری مانند دیگر صفحات جستجوگر گوگل است و به همین دلیل شاید در نگاه نخست تغییر قابل توجهی در آن برای کاربران وجود نداشته باشد. اما توسعه دهندگان و خوره های جستجو شاید بتوانند متوجه برخی تغییرات در آن شوند.
گوگل اکیداً این نکته را خاطر نشان می سازد که این یک بروز رسانی همیشگی موتور جستجو توسط آنها نمی باشد، بلکه معماری کاملاً جدیدی است که از ابتدا توسط برنامه نویسان، پی ریزی شده است.
آیا شما نیز مایل هستید این نسخه جدید را امتحان نمایید؟! تنها کافیست بر روی این لینک کلیک کرده و تجربه جدیدی کسب نمایید و حتماً ما را از آن مطلع نمایید. ما نیز سایت وین بتا را در گوگل قدیمی (!) و گوگل جدید جستجو کردیم. نتایج تا حدودی یا یکدیگر تفاوت داشت و امیدواریم این تغییرات در آینده برای کاربران سودمندتر باشد. یکبار دیگر، منتظر نظرات شما در این رابطه هستیم.

منبع خبر : ویت بتا - https://www.winbeta.net/?p=1694منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات