تصویر: سایت فردوسی پور هک شد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تصویر: سایت فردوسی پور هک شد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 تصویر: سایت فردوسی پور هک شدبه گزارش آکاایران: دیروز تمام کسانی که وارد وب سایت برنامه می شدند تا برای این برنامه عکس و فیلم بفرستند، به جای صفحه اصلی آن با یک پیغام جالب مواجه شدند: « HELLOOOOOOOOO»!...


دیروز تمام کسانی که وارد وب سایت برنامه می شدند تا برای این برنامه عکس و فیلم بفرستند، به جای صفحه اصلی آن با یک پیغام جالب مواجه شدند: « HELLOOOOOOOOO»!
به نوشته گل، وب سایت پرطرفدار این برنامه که مخصوصا با اضافه شدن آیتم دوربین نود پررونق تر از گذشته هم شده، دیروز توسط هکرها مورد هجوم قرار گرفت تا عادل فردوسی پور که گوشی اش به همین دلیل مدام درحال زنگ خوردن بود، بلافاصله با بچه های آی تی برنامه اش تماس بگیرد و پیگیر ماجرا شود.

تصویر: سایت فردوسی پور هک شد
,تصویر: سایت فردوسی پور هک شد, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: تصویر: سایت فردوسی پور هک شد


او که از این اتفاق خنده اش گرفته بود، از پیگیری سریع آن خبر می دهد و ابراز امیدواری می کند که این مشکل خیلی زود برطرف شود: «نمی دانم کدام آدم بیکاری این کار را کرده؛ اما ما داریم پیگیری می کنیم تا خیلی زود مردم بتوانند از وب سایت ما استفاده کنند.»

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=69258منبع :

تصویر: سایت فردوسی پور هک شد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات