6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد 6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنتبه گزارش آکاایران: تازه ترین بررسیها نشان می دهد که در اینترنت در حدود شش میلیون صفحه وب وجود دارند که می توانند برنامه های مخرب را روی رایانه های کاربران نصب کنند...


6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت
,6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: 6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت


تازه ترین بررسیها نشان می دهد که در اینترنت در حدود شش میلیون صفحه وب وجود دارند که می توانند برنامه های مخرب را روی رایانه های کاربران نصب کنند.
موسسه Dasient در تحقیقات جدید خود نشان داد که در ماههای اخیر تعداد سایتهای آلوده تا حد نگران کننده ای افزایش یافته اند به طوری که بیش از 640 هزار سایت محتوی کدهای خطرناکی هستند که این کدها می توانند بازدیدکنندگان این سایتها را با یک خطر جدی مواجه کنند.
در مجموع 8/5 میلیون صفحه وب به طور بالقوه برای رایانه ها و به خصوص برای اطلاعات شخصی کاربران خطر دارند.
براساس گزارش زئوس نیوز، در این خصوص بنیانگذار Dasient اظهار داشت: "تنوع این آلودگیها به حدی زیاد است که حتی برای سازندگان حرفه ای سایتهای اینترنتی نیز بسیار سخت است که متوجه شوند قسمتی از سایت آنها نا امن شده است."
این اطلاعات نشان می دهد که بسیاری از بخشهای این حملات از طریق کدهای آلوده Javascript به این سایتها اضافه می شوند به طوری که 8/54 درصد از موارد از این راه آلوده می شوند.
همچنین در 1/37 درصد از سایتها میزبان یک برنامه iFrame خطرناک هستند. iFrame نوعی استاندارد برای ویرایش و فرمت ویدئو است.

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=71080منبع :

6 میلیون صفحه وب آلوده در اینترنت گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات