آکاایران:  

 سوئیس از گوگل شکایت کردبه گزارش آکاایران: مقامات سوئیسی که از نمایش تصاویری از خیابان های سوییس و چهره های مردم از طریق سرویس Street View به خشم آمده اند، اعلام کردند که این شرکت را تحت تعقیب قرار خواهند داد...


سوئیس از گوگل شکایت کرد

آکاایران: سوئیس از گوگل شکایت کرد


مقامات سوئیسی که از نمایش تصاویری از خیابان های سوییس و چهره های مردم از طریق سرویس Street View به خشم آمده اند، اعلام کردند که این شرکت را تحت تعقیب قرار خواهند داد.
به گزارش آی دی جی، سوئیس پیش از این از گوگل خواسته بود که تصاویر افراد، شماره های پلاک های اتومبیل ها و دیگر اجزای حساس از این نقشه ها حذف شود تا حریم شخصی کاربران حفظ شود، اما گوگل به این مساله بی توجهی کرده است.
پیش از این آلمان و انگلیس نیز به دلایل مشابهی نسبت به این مساله اظهار نگرانی کرده و به گوگل اعتراض کرده بودند. گوگل اعلام کرده به دنبال راه حلی است تا حریم شخصی مردم ضمن ارائه این سرویس حفظ شود. اما این مشکلات نباید بهانه ای برای کنار گذاشتن کل این سیستم عنوان شود.
این شرکت به تازگی ارتفاع دوربین های مورد استفاده برای عکس برداری از خیابان ها را به میزان قابل توجهی افزایش داده تا چهره افراد و شماره پلاک خودروها به وضوح قابل مشاهده نباشد.

منبع خبر : تابناک - https://tabnak.ir/fa/pages/?cid=72925منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات