سوئیس از گوگل شکایت کرد

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد سوئیس از گوگل شکایت کرد ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 سوئیس از گوگل شکایت کردبه گزارش آکاایران: مقامات سوئیسی که از نمایش تصاویری از خیابان های سوییس و چهره های مردم از طریق سرویس Street View به خشم آمده اند، اعلام کردند که این شرکت را تحت تعقیب قرار خواهند داد...


سوئیس از گوگل شکایت کرد
,سوئیس از گوگل شکایت کرد, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: سوئیس از گوگل شکایت کرد


مقامات سوئیسی که از نمایش تصاویری از خیابان های سوییس و چهره های مردم از طریق سرویس Street View به خشم آمده اند، اعلام کردند که این شرکت را تحت تعقیب قرار خواهند داد.
به گزارش آی دی جی، سوئیس پیش از این از گوگل خواسته بود که تصاویر افراد، شماره های پلاک های اتومبیل ها و دیگر اجزای حساس از این نقشه ها حذف شود تا حریم شخصی کاربران حفظ شود، اما گوگل به این مساله بی توجهی کرده است.
پیش از این آلمان و انگلیس نیز به دلایل مشابهی نسبت به این مساله اظهار نگرانی کرده و به گوگل اعتراض کرده بودند. گوگل اعلام کرده به دنبال راه حلی است تا حریم شخصی مردم ضمن ارائه این سرویس حفظ شود. اما این مشکلات نباید بهانه ای برای کنار گذاشتن کل این سیستم عنوان شود.
این شرکت به تازگی ارتفاع دوربین های مورد استفاده برای عکس برداری از خیابان ها را به میزان قابل توجهی افزایش داده تا چهره افراد و شماره پلاک خودروها به وضوح قابل مشاهده نباشد.

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=72925منبع :

سوئیس از گوگل شکایت کرد گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات