فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیسبه گزارش آکاایران: نمایندگان شرکت های حقوقی انگلیس که در زمینه طلاق تخصص دارند با اعلام این مطلب یادآور شده اند که یک پنجم کسانی که درخواست طلاق می دهند یکی از دلایل تمایل به جدایی را ارتباط و مکاتبه همسر خود با اشخاص دیگر از طریق "فیس بوک " عنوان می کنند...


فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس
,فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس


فعال بودن یکی از همسران انگلیسی در شبکه اجتماعی "فیس بوک " یکی از دلایل 20 درصد درخواست های طلاق در این کشور است.
روزنامه اینترنتی روسی لنتا می نویسد: نمایندگان شرکت های حقوقی انگلیس که در زمینه طلاق تخصص دارند با اعلام این مطلب یادآور شده اند که یک پنجم کسانی که درخواست طلاق می دهند یکی از دلایل تمایل به جدایی را ارتباط و مکاتبه همسر خود با اشخاص دیگر از طریق "فیس بوک " عنوان می کنند.
به گفته حقوق دانان؛ این شبکه به همسران امکان می دهد روابط و ماجراهای احساسی مجازی با دیگران و از جمله شرکای جنسی سابق خود برقرارکنند و در نتیجه نوعی خیانت مجازی به همسران رایج شده است.
بنا به این گزارش طی سال های اخیر حداقل دو مورد قتل به خاطر فعالیت در "فیس بوک " رخ داده است.
وین فورستر 34 ساله و برایان لوئیس 31 ساله همسران خود را به سبب این که در زمان مکاتبه در فیس بوک خود را مجرد معرفی کرده بودند به قتل رسانده اند. هر دو این افراد به حبس ابد محکوم شده اند.

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/?cid=79476منبع :

فیس بوک عامل یک پنجم طلاق ها در انگلیس گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات