اخبار اکاایران

اخرین مطالب آکاایران

تازه ترین خبرها از HTML-5

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد تازه ترین خبرها از HTML ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 تازه ترین خبرها از HTML-5به گزارش آکاایران: زبان آینده نوشتن صفحات اینترنتی، امکانات فراوانی را در اختیار کاربران و دارندگان وب سایت های مختلف قرار خواهد داد، به طوری که کاربری اینترنت بسیار ساده، سریع، به روز و به ادعای متخصین متحول خواهد شد...


نسخه آینده زبان نوشتن صفحه های اینترنتی، یعنی اچ.تی.ام.ال 5 از حالا توانسته توجه زیادی را خصوصا در بین متخصصین و کارشناسان به خود جلب نماید. یکی از دلایل درخشش این نسخه جدید، این است که برای پخش فایل های ویدئویی درون صفحات اینترنتی دیگر نیازی به برنامه هایی مانند فلش شرکت ادوب ندارد. اما در حقیقت اچ.تی.ام.ال 5 قابلیت های بسیار مهم تری هم دارد که می تواند کاربری صفحات اینترنتی را عوض کند.

تازه ترین خبرها از HTML
,تازه ترین خبرها از HTML-5, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: تازه ترین خبرها از HTML


بر اساس گزارش تکنولوژی ریویو، کارشناسان بر این باورند که با اچ.تی.ام.ال 5، صفحات اینترنتی سریع تر بالا می آیند. بسیاری از وب سایت ها در حال حاضر مانند برنامه های موجود روی رایانه شخصی عمل می کنند، مثلا برای تنظیم یک متن یا ویرایش یک عکس. اما اغلب این امکانات به واسطه برقراری ارتباط بین برنامه های اینترنتی گوناگون مثل اچ.تی.ام.ال، جاوااسکریپت و سی.اس.اس در دسترس قرار می گیرند که خب خیلی وقت ها این ارتباط به خوبی برقرار نمی شود، همچنین تنها در صورت آنلاین بودن می توان از این امکانات استفاده کرد. اما مرورگری که به اچ.تی.ام.ال 5 مجهز باشد، این مشکل را نخواهد داشت.
همچنین با برنامه ای به نام وب سوکتز، امکان ویرایش در لحظه صفحات اینترنتی وجود خواهد داشت و در صورت ایجاد هر نوع تغییری در صفحه، در همان لحظه صفحه اصلی به روز می شود و افرادی که در حال مشاهده صفحه هستند با پیغام به روز رسانی روبرو خواهند شد. به خصوص برای صفحات شبکه های اجتماعی مجازی، این امکان خیلی مهم خواهد بود.
به علاوه اچ.تی.ام.ال 5 با وب استورج، مشکل قطع ارتباط با اینترنت را حل کرده است، به خصوص برای گوشی های هوشمند که زیاد این مشکل را تجربه می کنند. بدین ترتیب بخش زیادی از اطلاعات صفحات اینترنتی توسط مرورگر ذخیره می شود و صفحات با اتصال مجدد خیلی سریع تر بالا می آیند.


منبع :

تازه ترین خبرها از HTML گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات