آکاایران:  

 دوربین شوخ طبع به بازار آمد! + عکسبه گزارش آکاایران: تقریبا یک ماهی است که یک دوربین عکاسی به بازار آمده که تنها با گرفتن یک عکس از یکی از نزدیکان یا دوستان خود می توانید با تبدیل آن عکس به یک فیلم در یک محیط دیگر لبخند را به لبان نزدیکانتان بیاورید...


تقریبا یک ماهی است که یک دوربین عکاسی به بازار آمده که تنها با گرفتن یک عکس از یکی از نزدیکان یا دوستان خود می توانید با تبدیل آن عکس به یک فیلم در یک محیط دیگر لبخند را به لبان نزدیکانتان بیاورید.
این تکنولوژی که به نام داینامیک فوتو معروف است به شما این اجازه را می دهد که با گرفتن یک عکس از نزدیکان خود و قراردادن آن در محیط های مختلف ، تصویری متحرک بسازید.

دوربین شوخ طبع به بازار آمد! + عکس

آکاایران: دوربین شوخ طبع به بازار آمد! + عکس


در نظر بگیرید که در اصفهان و در کنار ۳۳ پل قرار دارید. از ۳۳ پل عکسی می گیرید و به تهران برمیگردید.
حال می توانید برادرتان که در این سفر همراه شما نبوده را در کنار ۳۳ پل قرار داده در حالی که با تکان دادن دست، از شما خدا حافظی می کند. یا فرض کنید که عکسی ساده از سطح کره ماه دارید.
به راحتی می توانید عکس کودک خود را برروی عکس قبلی قرار دهید، به صورتی که فرزند شما در حال حرکت بر روی سطح ماه باشد. ضمنا می توانید با کوچک و یا بزرگ کردن افراد، جنبه فکاهی به عکس افزوده و مثلا عکسی را بسازید که کودک شما بر روی سطح دستتان می دود! همه این ویژگی ها فقط و فقط توسط دوربین اجرا شده و بدون نیاز به کامپیوتر در مدت زمان کوتاهی آماده می گردد.
یا مثالی دیگر، می توانید در یک محیط از یک دوست عکس بگیرید و تصویر وی را در یک محیط دیگر و در قالب یک فیلم قرار دهید.
این دوربین که به نام h15 معروف است، از تکنولوژی های دیگری هم برخوردار است و می تواند چهره شما را گریم کند و به تصویر بکشد. فقط کافی است که عکس بگیرید، دوربین چهره شما را به صورت اتوماتیک شناسایی کرده و تمامی لک و پیس های صورت را برمی دارد، بدون آنکه عکس حاصله غیر طبیعی و دستکاری شده جلوه نماید. تمامی اینها فقط در طول چند ثانیه انجام می پذیرد.
همچنین مصرف باطری این دوربین فوق العاده پایین است و به ازای هر یک بار شارژ کامل باطری می توان هزار نوبت عکس گرفت. گفته می شود دوربین های موجود در بازار که تقریبا از لحاظ قیمت با این دوربین برابری می کنند، قابلیت گرفتن ۳۰۰ تا ۴۰۰ عکس را با یک بار شارژ کامل باطری را بیشتر ندارند.
این دوربین که محصول شرکت کاسیو است از تکنولوژی آی فای نیز بهره می برد. براساس این تکنولوژی، با نصب یک کارت ای فای در این دوربین می توان عکس های موجود در دوربین را بدون اتصال هیچ سیمی و از طریق شبکه وایر لس، به کامپیوتر انتقال داد.
همچنین در این دوربین بیش از ۴۰ سوژه مختلف برای عکاسی وجود دارد که می توانید با گرفتن عکس از خود، چهره خود را در این محیط ها انتقال بدهید. در حالی که این امکان در دوربین های همسطح از لحاظ قیمت در بازار در حد ۴ تا ۵ مورد است.


منبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات