دسته گل جدید GooGle

در این مقاله از سایت آکاایران مطلبی در مورد دسته گل جدید GooGle ارائه شده است ، همچنین برای مشاهده مقالات بیشتر در دسته از سایت ترفند آکاایران مقالات بیشتری را مشاهده نمایید

آکاایران:  

 دسته گل جدید GooGleبه گزارش آکاایران: به محض وارد کردن شماره تلفن، گوشی کاربر از سوی شماره ای ناشناس (private number) به صدا در می آید و اپراتور سیستم پس از سلام و خوشامدگویی، کد تایید اکانت را می خواند. کاربر نیز پس از وارد کردن کد تأیید در جای مخصوص، اجازه دسترسی به اکانتش را دریافت می کند...


دسته گل جدید GooGle
,دسته گل جدید GooGle, سایت ,iran ,[categoriy]

آکاایران: دسته گل جدید GooGle


به گزارش گرداب، پس از اینکه هر شخص برای ساخت اکانت جدید در جی میل وارد این سرویس می شود، پس از ثبت مشخصات فردی و اطلاعات معمول، برای ایجاد دسترسی از کاربر خواسته می شود برای ارسال کد تأیید (verify code) از سوی جی میل و دسترسی به این سرویس، شماره تلفن خود را وارد کند.
به محض وارد کردن شماره تلفن، گوشی کاربر از سوی شماره ای ناشناس (private number) به صدا در می آید و اپراتور سیستم پس از سلام و خوشامدگویی، کد تایید اکانت را می خواند. کاربر نیز پس از وارد کردن کد تأیید در جای مخصوص، اجازه دسترسی به اکانتش را دریافت می کند.
با توجه به امکانات جدید تلفن های همراه از قبیل GPRS، جمع آوری شماره تلفن های کاربران توسط سرویس جی میل می تواند هشداری در خصوص سوء استفاده جی میل از این اطلاعات باشد.

,دسته گل جدید GooGle, سایت ,iran ,[categoriy]


پیش از این نیز رفتار گوگل با اطلاعات کاربران سرویس های مختلف آن در دنیا و قراردادهای این شرکت با سرویس های امنیتی آمریکا برای جاسوسی، بارها از سوی مجامع مختلف مورد بحث قرار گرفته بود.

منبع خبر : تابناک - http://tabnak.ir/fa/pages/print.php?cid=121184منبع :

دسته گل جدید GooGle گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
219,000
120,000
75,000

پدال بین به همراه برس 5 لیتری

75,00075,000
تبلیغات