loading...
آکاایران:  

 سرمایه گذاری GooGle در یک پروژه شگفت انگیز +تصاویربه گزارش آکاایران: گوگل با سرمایه گذاری در این طرح جالب، می خواهد به راه اندازی این شیوه جابجایی در سطح شهری کمک کند. شرکت Shweeb هنوز از مکانی که قرار است این پروژه در آنجا شروع شود، اطلاعاتی منتشر ننموده است...


گوگل تصمیم گرفته است در یک پروژه حمل و نقل که نیروی مورد نیاز آن از طریق پدال زدن تامین می شود، مبلغ یک میلیون دلار سرمایه گذاری کند.
اخیراً گوگل تصمیم گرفته است به یکی از برندگان طرح موسوم به «پروژه ده تا صدمین»، مبلغ یک میلیون دلار اهدا کند.

سرمایه گذاری GooGle در یک پروژه شگفت انگیز +تصاویر

آکاایران: سرمایه گذاری GooGle در یک پروژه شگفت انگیز +تصاویر


بر این اساس قرار است این مبلغ کلان برای راه اندازی و تحقیق در خصوص یک سیستم حمل و نقل رویایی که در آن فقط از انرژی انسانی استفاده می شود، در شرکت نیوزلندی Shweeb سرمایه گذاری گردد.
به گزارش ایتنا به نقل از تک آی، استفاده کنندگان از این سیستم با استفاده از پدال تعبیه شده در آن، می توانند از مکانی به مکان دیگر بروند.
گوگل با سرمایه گذاری در این طرح جالب، می خواهد به راه اندازی این شیوه جابجایی در سطح شهری کمک کند. شرکت Shweeb هنوز از مکانی که قرار است این پروژه در آنجا شروع شود، اطلاعاتی منتشر ننموده است.
گفتنی است چنین سیستمی به هیچ منبع انرژی به جز نیروی انسانی نیاز ندارد و با استفاده از آن می توان، با صرف نیروی بسیار کمی که صرف پدال زدن می شود، مسافت های طولانی را طی نمود. با این حال گفته می شود این پروژه مراحل اولیه خود را می گذراند و میزان موفقیت آن نیز مشخص نیست.

سرمایه گذاری GooGle در یک پروژه شگفت انگیز +تصاویرمنبع :

گردآوری توسط بخش سایر ترفندها سایت آکاایران
تبلیغات